2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه سه ساله دارن

14526 بازدید | 33 پست
پسر من دیگه کلافم کرده همش غر غررر غر اذیت نق نق گریههه یه چیزی میخواد وقتی میگم نه انقد گریه زاری خودشو رو زمین میزنه و گریه با اینکه تز اول هرچی میخواست و بهش نمیدادم اینجور نمیکرد الان جدیدا خیلی بد شده غیر قابل تحمل تا میشینم هزار بار بلندم میکنه اینو میخوام اونو میخوام اب میخوام بخورم با اینکه نمیخواد ولی میگه منم میخوام بچه ها شمام همینن ؟ یعنی ماله سنشونه ؟ من واقعا کم اوردم وقتی بهش میگم این کارو نکن اصلا انگااار نمیشنوه
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مرضیه جان پسرم 4سالشه ولی تامن درازبکشم هم اب میخادهم نیمروهوس میکنه هم پی پی داره هم لباس میخوادخلاصه کلی چیزمیزخخخخخ ولی چندماه پیش خیلی لجبازی وگریه ودادبیدادمیکردیحالتی انگارکلافه بودبزدمش ازخون دیدم کمخونی داره حالاشماهم ببرش البته نمیخوامبگم مشکل ازاونه هاهمینجوری تجربه خودموگفتم والاکه خیلی ازبچه هاکلالجبازن بایدبامحبت وحرف زدن توضبح دادن براهشون اورد
مرضیه جان ببین بچه هادیگه تواین سن لجبازیشون به عرش میرسه. ....تنهاراهشم صبوریه. ......چون اگه یکم بخوای دعواش کنی صدبرابربدترمیکنه. .....فعلابه حرفش گوش کن خوب میشه چون دوره ش بایدبگذره دخترمن ۲/۵الان یکماهه جیششو یهویکساعت نگه میداره .....به مرحله ای میرسه که فقط دورخونه میچرخه 😂ولی خوندم طبیعیه وخیلی بچه ها تواین سن ازاین رفتارهادارن
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
خخخخ منم پسرم بعضی کارایی رو که گفتی میکنه اینم سه سالشه اوج لجبازیشون تو همین سنه من وقتی بهش میگم الان امروز هوا سرده میگه نه هوا خیلی گرمه بهش میگم این لباس قشنگه اینو بپوش میگه نه اینو نمیخوام اون کوچیکه رو بیار کلا سر لجه هرچی گفتیم برعکسه تو ماشین که میشینیم ضبطو روشن میکنیم میگه اصلا خاموشش کن بعد یکم بعد خودش روشنش میکنه کلا نمیفهممش خخخخخ
2738
دخترمن که هرچیییییی بهش میگم عینشو به خودم برمیگردونه
چندوقت پیش مجبورشدم چون جاتنگ بودباپا دمپاییوبهش بدم دمپاییوگرفته میگه دخترم باپانه بادست 😐😂

مرضیه جان میگذره عزیزم. ......من که به شخصه الان تنهاچیزیکه ازخدامیخوام صبره ازبس سخت شده برام ودلم نمیخواد باهاش بداخلاقی کنم
2706