2752
2734

سلام بچه ها.۱۲۴ نفر لازم هست تا نفری هزار بار صلوات بفرستیم و تقدیم کنیم به حضرت محمد.هر کسی که میتونه اعلام کنه تا اسمش به لیست اضافه بشه.انشالا همگی حاجت روا بشیم

خدایا شکرت که با معجزه های زیبات سورپرایزم کردی.خدایا شکرت که به من یه فرزند پسر سالم و صالح و عاقل دادی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱-خودم

۲-آنجلا۷۵

۳-مامان آنجلا۷۵

۴-مامان_بهاااار

۵-چغور

خدایا شکرت که با معجزه های زیبات سورپرایزم کردی.خدایا شکرت که به من یه فرزند پسر سالم و صالح و عاقل دادی.

منم هستم

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          

۱-خودم

۲-آنجلا۷۵

۳-مامان آنجلا۷۵

۴-مامان_بهاااار

۵-چغور

۶-آنام

۷-fm۷۵۵۹

۱-خودم

۲-آنجلا۷۵

۳-مامان آنجلا۷۵

۴-مامان_بهاااار

۵-چغور

۶-آنام

۷-fm۷۵۵۹

...

۱۹-hadi172

۱-خودم

۲-آنجلا۷۵

۳-مامان آنجلا۷۵

۴-مامان_بهاااار

۵-چغور

۶-آنام

۷-fm۷۵۵۹

...

۱۹-hadi172

۲۰-mahla1604

از کی شروع کنیم 

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          

بچه ها لطفا هر کسی خوند حتما بیاد و اعلام بکنه.اگه این پیام را دیدین لایک بکنید

2706