2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه دوسال اقدام رو هم قبول میکنید منم هستم😂

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2740

بنظرم باید بیخیال و ریلکس باشیم تا استرس بهمون وارد نشه استرس برا اقدام بدترین چیزه خودتونم تقویت کنید چیزای گرم هم خودتون هم همسرتون بخورید وقتی پریودی شکمتون رو با یه شال پشمی گرم نگه دارید و جوراب بپوشید و مواد غذایی سر استفاده نکنید

من اصلاح سبکم ورزش میکنم میرقصم شبا زود میخوام صبح زود بیدار میشم روغن فقط کنجد و زیتون فسفود تعطیل قند و شیرینی حذف سبزیجات زیاد بادام و انجیر و خرما هر روز 

من اصلاح سبکم ورزش میکنم میرقصم شبا زود میخوام صبح زود بیدار میشم روغن فقط کنجد و زیتون فسفود تعطیل ...

عزیزم تغذیه ای همسرت هم رعایت میکرد؟

تا خدا بنده نوازست به خلقش چه نیاز...خدایا کمکمون کن جز تو یاوری نیست.