2737
2734
عنوان

شوهرم شام و ناهار خونه مادرشه!!!

5949 بازدید | 84 پست

سلام خانوما من طبقه بالای مادرشوهرمم از اول بگم شوهرم یه ادم خیلی بی منطق و بچه ننه اس در همه ی موارد...شام رو کلا نمیخوره و سرکار میره یعنی ام فقط ناهارو باهمیم صبحونه رو می‌ره پایین پیش مادرش میخوره...مشکل اینجاست مثلا یک از سرکار میاد یکونیم میاد تازه ناهار بخوریم می‌ره اول با مادرش اینا یه بشقاب میخوره بعد میاد اینجا تازه...خیلی ناراحت میشم من حتی یه قاشق نمیخورم میگم صبرکنم باهم غذا بخوریم ایشون میره اونجا میل میکنه اصلا فکرنمیکنه یع ادم بدبخت اینجا منتظرشه مگه من غذا واسه کی درست میکنم...اصلا انگار نه انگار ازدواج کرده الان که اومد گفتم پس من واسه کی غذا میپزم برو همونجا بخور اونم بلند شد گفت به درک کی غذای تورو خواست و این حرفا...منم اومدم تو اتاق خیلی دلم گرفته...بخدا بهترین غذاهارو درست میکنم دستپختمم همه میگن عالیه...من میگم حتی اگه به اصرار مادرشم باشه میتونه بگه نه خانومم غذا درست کرده...ای خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از این به بعد واسش واینستا...ناهارتو بخور

خدایا آرزوم خونه دار شدنه امشب که شب آرزوهاست منو به آرزوم برسون.....آمین.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !
2738

تو هر تاپیکی از شوهر غیبت میکنن منم هستم😁

شوهر منم همینه گلم .منو بچه رو ول میکنه ناهار میره اونجا به گریه و دلتنگی بچه هم توجه نمیکنه

فرق من با شما اینه که خونه مادرشوهرم نیم ساعت فاصله زمانی داره

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝

غذات رو با مخلفات کامل بشبن بخور  

همسرت تا خودش نخواد درست نمیشه ،ولی شما خودتو اذیت نکن

بزار بی اهمیت بودن رو متوجه شه ،خودت کامل وخوب غذاتو بخور  وجمع کن ومنتظرش نشو ،یه مدت هم فقط به اندازه خودت بپز 

متعجبم از مادرش که به پسرش نمیگه،برو بالا پیش خانومت از صبح منتظرته 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
2706