2737
2734

دخترم ۱۸ روزشه و شیر خودمو بهش میدم 

شیرمو که میدوشم خیلی بشه ۳۰ تا 

یه پنج روزی هم هست سینه هام رگ می‌کنن 

بعصی وقتا هرچقدر شیرمو میدم باز دهنش دنبال سینه س

شیرخشک که میدم تخت می‌خوابه

شیرم ابکیه دخترم تو ۱۰ روز اول تولد ۳۰۰ گرم اضافه کرد نمیدونم خوبه یا نه 

پوشکش هم خوب خیس میکنه روزی ۴ بار 

ولی چرا هرچی میخوره سیر نمیشه ؟  

موقع پسرم هم شیرم کم بود هم کمکی دادم هم شیرمو 

ولی جون نگرفت دکتر گفت اگه همینجور پیش بره شیر خودتو نباید بدی تا اینکه پسرم از دوماهی به بعد نخورد شیرمو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر منم ٢٤روزشه

من شبا شير خشك ميدم تخت ميخوابه

تو روز هم هر وقت بخواد از هر سينه ٢٠دقيقه

خيلي طولاني ميخوره

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️
بعد اینکه دخترم همش خوابه مثلا دیشب هرکاری کردم بیدار نشد شیر بخوره بین ساعت ۱۲ شب تا ۶ صبح کلا شیر ...

ببین زیاد بیدارش نکن وگرنه عادت میشه تا اخر دو سالگی شبی چند بار بیدار میشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2740
شیر کمکی بده سیر شه بخوابه ولی نزار عادت کنه

چجوري نذاريم عادت كنن؟؟

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️

اصلا گریه ی بچه ربطس به سیر شدن نشدن نداره، اون با خوردن شیرت ارامش میگیره دوم اینکه سیر شدن و نشدنش با وزنگیریش مشخص میشه 

سوم هم شیشه بدی دیگه سینه ات رو نمیگیره با لیوان یا قاشق بهش بده

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
اخه کوچولوعه ۱۸ روزس قندش نیفته؟ حس میکنم خیلی گشنشه ولی خواب نمیذاره بخوره

عزیزم😍😍

اگر شب شیر خشک خورده خب سنگین تره دیرتر هضم میشه 

فقط یکبار سعی کن بیدارش کنی  

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
شبا چند بار خشک میدی و هربار چند سی سی؟

١بار

اگر مثلا ٢ساعت باسه كلا نخورده باشه ٩٠تا

اگر يه كم خورده باشه ٦٠تا

شما چي؟

2706