2733
2734
عنوان

معلم زبان خصوصى خوب با قيمت مناسب

143 بازدید | 14 پست

سلام دخترا اميدوارم حالتون خوب باشه 

ميشه تجربه خودتون رو از معلم خصوصى خوب بگيد و معرفى كنيد ؟ 

براى دخترم ميخوام 

لطفا قيمتش هم مناسب باشه 

هر جا ميرم زير ساعتى ٣٠٠ نيست خصوصى 

آموزشگاه هم نميخوام 

ممنون ميشم معرفى كنيد 

سجودى خوبه من تجربه داشتم قبمتشم خيلى مناسبه  من بچه خواهرمم فرستادم پيشش اگه ميخواى شمارشو ب ...

منم شنيدم تعريفشونو 

شما براى ايلتس باهاشون كلاس برداشتى؟ 

قبلا تو اكادمى ايران كار ميكردن اگه اشتباه نكنم ..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من رشته تحصیلیم زبان نبوده ولی سه ماه تو اموزشگاه ایرانمهر درس دادم و به تازگی یک آیلتس ۷.۵ گرفتم. اگه بخوای من بهش درس میدم از رو هر کتابی که خودش میخواد و ساعتی ۱۰۰ میگیرم! 

من رشته تحصیلیم زبان نبوده ولی سه ماه تو اموزشگاه ایرانمهر درس دادم و به تازگی یک آیلتس ۷.۵ گرفتم. ا ...

سلام عزیزم میشه منو راهنمایی کنی چه جوری آیلتس بگیرم اصلا چیکار کنم؟

میشه برام دعا کنید به حاجتم برسم و آبروم حفظ بشه حتی یه صلوات.ممنون.
سلام عزیزم میشه منو راهنمایی کنی چه جوری آیلتس بگیرم اصلا چیکار کنم؟

برای جایی میخوای؟ من چون یکی از مدارک لازم برای یه جایی بود رفتم گرفتم. سرچ کن ثبت نام آیلتس و موسسه هایی مثل ایرسافام و پروشات و اینا... هستن که برگزار میکنن. تاریخای ازمونو نوشته انتخاب کن و ثبت نام کن و سر تاریخ برو ازمون بده 😅

برای جایی میخوای؟ من چون یکی از مدارک لازم برای یه جایی بود رفتم گرفتم. سرچ کن ثبت نام آیلتس و موسسه ...

مرسی که جواب دادین🌹🌹🌹

میشه برام دعا کنید به حاجتم برسم و آبروم حفظ بشه حتی یه صلوات.ممنون.

من خیلی بود دنبال ی معلم زبان خوب میگشتم اخه چند سال رفتم زبان چیزی یاد نگرفتم افسرده شده بودم یعنی تا اینکه یکی از دوستام که مهاجرت کرده  بهم معلم زبان خودشو معرفی کرد بچه ها منو تو کمتر از ۳ ماه راه انداخت ب گفته خودش و تو ۶ ماه زبان منو بست دغدغه منو رفع کرد خدا خیرش بده قیمت کلاس هاشم خیلی مناسبه البته ببینید این کلاسهاش تضمینیه صددر صد بقیه هم همین قیمت میگیرن ولی تهش چیزی یاد نمیگیری خواستم کمکی کرده‌ باشم بهتون چون میدونم مشکل خیلیاست 🥲🥲🥲🥲❤❤❤❤❤ دفتر کارشون تو ونک اینم شمارشون ۰۹۰۱۴۰۴۲۷۸۹ آیدی تلگرامشون @englishstarsclub1 

من خیلی بود دنبال ی معلم زبان خوب میگشتم اخه چند سال رفتم زبان چیزی یاد نگرفتم افسرده شده بودم یعنی تا اینکه یکی از دوستام که مهاجرت کرده  بهم معلم زبان خودشو معرفی کرد بچه ها منو تو کمتر از ۳ ماه راه انداخت ب گفته خودش و تو ۶ ماه زبان منو بست دغدغه منو رفع کرد خدا خیرش بده قیمت کلاس هاشم خیلی مناسبه البته ببینید این کلاسهاش تضمینیه صددر صد بقیه هم همین قیمت میگیرن ولی تهش چیزی یاد نمیگیری خواستم کمکی کرده‌ باشم بهتون چون میدونم مشکل خیلیاست 🥲🥲🥲🥲❤❤❤❤❤ آیدی تلگرامشون @englishstarsclub1

اینم شمارشون ۰۹۰۱۴۰۴۲۷۸۹

2706