2737
2734
عنوان

چطوری لواشک هلو درست کنم

1148 بازدید | 23 پست

خانوم ها یک مقدار هلو هست داره خراب می شه چطوری درستش کنم لطفا ازتجربه هاتون بگین نه از شنیدهاتون 

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مخلوط درست میکنم 

چندتا هلو،چندتا آلو سیاه یکم رب انار ترش،دوتا سیب چندتا زردآلو 

میوه هاتو بشور تمیز بذار تو قابلمه باپوست و هسته هاش ، یه لیوان آب بریز یه قاشق کوچولو نمک یه قاشق کوچولو شکر 

بذار بپزه تا قشنگ له بشه 

بعد که سرد شد از آبکش ردکن 

یه سینی رو چرب کن و موادو بریز توش 

بذار جلو آفتاب خشک بشه دوسه روز بعد برش گردون اونورش هم خشک شه

2728
من مخلوط درست میکنم  چندتا هلو،چندتا آلو سیاه یکم رب انار ترش،دوتا سیب چندتا زردآلو  میو ...

ببین فقط هلو داریم بعد شکر نمک یک قاشق غذا خوری بریزم اب یک لیوان دسته دارفرانسوی کافی هست

من هسته شونو درمیارم میریزیم قابلمه با کمی شکر   وقتی پخت   از صافی رد میکنم ر ...

چرا خوش مزه نمی شه مگه بچه ها عاشق لواشک هستند 

2738
اب نمی ریزی یانمک

هلو خودش کلی آب داره 

فقط 39 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
ببین فقط هلو داریم بعد شکر نمک یک قاشق غذا خوری بریزم اب یک لیوان دسته دارفرانسوی کافی هست

پوست میکنم میزارم مخلوط کن بعد میزارم بپزه. هیچی هم نمیزنم . اتفاقا چند روزه پیش درست کردم عالی شد

من هلو انجیری داشتم شیرین بود آلو و آلبالو و زرشک هم یکم داشتم قاطیش کردم یکم نمک و شکر و آب پختم&nb ...

نه هلو انجیری نیست هلو معمولی هست شکر ونمک واب دقیق نمی دونم چقدر باشه

2706