2733
2739

به نظرتون افرادی که تو دعوا  حرفای بد میزنن و طرف رو طرد میکنند حسشون واقعی هست؟

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دعوا نمیکنیم

زندگی گاهی دم کردن چای با آلبالوست یا چیدن چند میوه ازدرخت که تورا به ماندن پیوند میدهدزندگی همین لحظه ایست که من تورا نفس میکشم برایت چای میریزم و تمام اندوه جهان را درآن حل میکنم
۹۰درصد مواقع نه واقعی نیست برای دراوردن حرص طرفه 😑ولی اون ده درصدو کاملا واقعی میگم

تاا حالا باهاش دعوا نکردم حتی وقتی جدا شدیم ولی اون فقط اواخر یبار از حرص زیاد بهش گفتم کاش خبر مرگت نیومده بودی خواستگاری اصلا ولی حرف از ته دلم نبود چون واقعا کنارش حالم خوب بود دوسش داشتم 😢💔

گاهی وقتا ادمهایی که خیلی حساس هستند از کاه کوه میسازند و مشکل رو بزرگ میکنند 

زندگی کردن با ادمهای حساس خیلی سخته 

خدا توانشو بده😏

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
2738

نه از قدیم گفتن تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن اون لحظه طرف عصبیه فشارش بالا یا پایین میره و باعث میشه حملات عصبی بهش دست بده شاید اون لحظه حرفای تلخی بزنه ولی بعد که اروم میشه پشیمون میشه از حرفش من خیلی کم دیدم کسایی که پشیمون نشدن خود منم چرتو پرت زیاد میگم اون لحظه شاید از صمیم قلب بگم اون لحظه ولی بعدش پشیمون میشم و سالها از اون حرفم عذاب میگیرم

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
واقعا ناراحتم چرا بعضی وقتا ادمها بی رحم میشن

متتاسفانه مدل بعضی ادماست من خودم واقعا تو دلم هیچی نیست حاضرم برای طرف جون بدم ولی موقع دعوا بشه انقد زبونم نیش دار میشه از خودم بدم میاد بعدش

جفتمون حسابی از خجالت همدیگه درمیایم 

چون پوستمون کلفته ناراحت نمیشیم و قهرمون ی ثانیه هسشاید کسی دیگ بود طلاق میگرفت 😂😂😂🚶‍♀️

ما ک پوستمون کلفت شده جفتمون 

یعنی اگه اون بزنه میگه بیا بزن جبران بشه منم بزنمش اون میگه برام جبران کن 😁🤣

دوتا خل وچلیم 

2706