2733
2739
عنوان

شما هم تو دعوا حرفهای بدی به همسرتون میگید؟ایا حرفاتون واقعی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 950 بازدید | 51 پست
واقعا ناراحتم چرا بعضی وقتا ادمها بی رحم میشن

اسی منم اینجوریم اصلا نمیتونم حرفامو کنترل کنم مثلا بحثمون میشه با مامانم چندتا حرف اون میزنه چندتا من میگم ناراحت میشه بعد ده دیقه مث سگ از حرفام پشیمون میشم و میرم عذر خواهی 

کسایی ک تو دعوا هر چی میاد میگن زود هم پشیمون میشن و حرفاشون فقط و فقط برای خالی کردن خودشون و درآوردن حرص طرف مقابله و از ته دلشون نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مشکلی بود وقتی حل شد بعد چندماه یهو رفتار همسرم تغییر کرد کلا شد ادم دیگه از نظر رفتاری اخلاقی جن ...

به نظرم بحث کردن همیشه هم بد نیست  باعث می شه این دلخوری ها گفته بشه و آدم تخلیه بشه! 

من شوهرم تا کوچکترین چیزی بهش بگم یا از خوانواده اش گِله کنم تا چند هفته تو قیافه است!   همین باعث می شه فقط حرف های روزمره با هم بگیم!  از خودش و خانواده اش خسته شدم! 

یا ارحم الراحمین
2728
چی گفته بهت عزیزم؟  ناراحت نباش گلم من خیلی به شوهرم فحش میدم.به مادرش و خودش.با اینکه خیلی حسا ...

وای انقدر دلم می خواد وسط دعوا کلی فحش به مادر و خواهر و داداشش بدم!   حس می کنم تموم خشم این چند سالم خالی می شه! 😂😂

یا ارحم الراحمین
به نظرم بحث کردن همیشه هم بد نیست  باعث می شه این دلخوری ها گفته بشه و آدم تخلیه بشه!  من ...

ارره بحث کردن خوبه ولی ما انقد کنارهمخوب بودیم اصلا کار به بحث نمیرسید حتی اگه هم جایی سر مسئله ای مسکلی پیش میومد یا ناراحتمون میکرد باهمحرف میزدیم .....هیچ گله وشکایتی هم از خانواده هامون نداشتیم واسه همین یکم واسم عجیبه و هنوز نتونستم باهاش کنار بیام چرا یهو اینجوری شد همه چی ....خیلی بده اینجوری😣 با خودشون نمیگن خب من پیش تو نگم پیش کی بگم خدا صبرت بده عزیزم

ارره بحث کردن خوبه ولی ما انقد کنارهمخوب بودیم اصلا کار به بحث نمیرسید حتی اگه هم جایی سر مسئله ای م ...

خوب همین!  من حرف دلم پیش شوهرم نگم  برم به کی بگم!  آدم غَمباد می گیره! 

یا ارحم الراحمین
خوب همین!  من حرف دلم پیش شوهرم نگم  برم به کی بگم!  آدم غَمباد می گیره!

😢اره 

سخته کناراومدن با همچین ادمی 

پسرا و مردا اکثر مشکلی که دارن اکثر  عیبی دارن تقصیر مامانشونه  مادرا بخوان خیلی راحت میتونن پسرشون درست کنن حتی رفتارای الانشومم نتیجه تربیت اشتباه هموناست

2738
یه مشکلی بود وقتی حل شد بعد چندماه یهو رفتار همسرم تغییر کرد کلا شد ادم دیگه از نظر رفتاری اخلاقی جن ...

حرفات غیر واقعیه راستش

اگه مجرد بودم باور میکردم

ولی چون متاهلم هیچی یهو پیش نمیاد

همه چیز ذره ذره میره جلو

قطعا تو طلاق شما هم به سهم خودت مقصر بودی

حرفات غیر واقعیه راستش اگه مجرد بودم باور میکردم ولی چون متاهلم هیچی یهو پیش نمیاد همه چیز ذره ذر ...

عززیزم مگه قراره به من مدال بدن یا کسی منو میشناسه که بخوام دروغ بگم ؟! 

من همون موقع ها هم تاپیک میذاشتم ولی همه رو پاک کردم 

خودمم تعجب میکردم چرا اینجوری شده 

هرچی من یا مامانش میپرسیدیم که من یا خانوادم یا خانواده خودش حتی کاری کردن حرفی زدن اتفاقی افتاده میگفت نه ولی حسم به همتون خاموش شده همشم میخوابید ...اگه حرف شما درست بود باید با من فقط بد میشد دیگه چرا با خانواده خودش چپه شد حتی دیگه برادرزاده هاشو که انقد میخواست تحویل نمیگرفت ....از فامیلشون خبر دارم هنوز همونجوریه ماهی یکی دوروز میاد یه سر میزنه به خانوادش بعد میره سرکار نه خونه داداشاش میره نه با کسی درارتباطه حتی دوستا و همکاراشم نمیدونستن جدا شدیم مهمونی دعوتمون کردن من گفتم بهشون 

همشم بهم میگفت لیاقتت بیشتر ازمنه بعد طلاق میتونی زندگی بهتری داشته باشی اصلا نمیفهمیدم چشه

آره !  نشون می ده خالی خشمش از آرامش روان و احساسات و شخصیت همسرش  براش مهمتره! نهایت خود ...

به شما حق قضاوت خودمو نمی دم چون جای من نیستین برای شخصیتتون احترام قائل باشین و تا وقتی ازتون نظر نخواستن نظر ندین

حلالم کنید و خدانگهدار   
واقعا اتفاق عجیبیه یعنی دنبالش نرفتی ببینی چی شده؟

ارره😣 واسه همین چیزاست. که هنوز نتونستم با طلاقم کنار بیام اخه مشکلی نداشتیم که 

انگار یه مریضی روحی گرفته ولی خب اونم روانشناس میگفت طبق تستا مشکلی نیست 😣😣😣 

اصلا من هیچی با خانوادش و پدر مادرشم هنوز همونجوریه اینه که عجیب ترش میکنه 

نمیدونم به قران و حرفای پیامبر چقد اعتقاد داری ولی من خیلی دارم ط.ل.س.م و جادو چشم زخم هم تو قران اومده هم تو احادیث ( مثال هم بخوام بزنم مثل ایه ۱۰۲سوره بقره )  حتی غیر مسلمونا هم قبولش دارن یعنی تو کتاب اونا هم اومده ما هم شهرمون کوچیه متاسفانه این چیزا خیلی هم رواج داره به سری چیزا هم پیدا کردیم احتمال میدیم برای همونا باشه ولی خب دیر فهمیدیم ولی من هنوزم نگران همسر سابقم هستم چون واقعا داغون شده الان دیگه فکر کن حتی پدرو مادرشم براش مهم نیستن حتی برادرزاده هاشو یه نگاه نمیکنه همون ادمی که هر وقت میومد شهرش بدون استثنا باید میرفت دیدنشون 

دیگه من که جای خود دارم ولی بازم نمیدونم اینم مطمئن نیستم خدا خودش به جوونیش زحم کنه عاقبتت هردمون بخیر شه 😔

ارره😣 واسه همین چیزاست. که هنوز نتونستم با طلاقم کنار بیام اخه مشکلی نداشتیم که  انگار یه مری ...

من به خدا اعتقاد دارم و همچنین قران

ولی طلسم و جادو رو نه

اصلا اهل خرافات نیستم تا وقتی که میتونم از عقلم استفاده کنم

من به خدا اعتقاد دارم و همچنین قران ولی طلسم و جادو رو نه اصلا اهل خرافات نیستم تا وقتی که میتونم ...

عززیزم قبلا نبودم ولی چون. دیدم اطرافم باورم شده ....یه نمونه از ایایه قرانم که بهتادرس دادم برو ببین مطمئن شی وجود داره به هرحال اینم به چیزیه که خود خدا به وجودش اورده منم از اون اتفاق به بعد سوره ناس و فلق میخونم بیشتر و بقره و اعراف یه سری سوره دیگهکه این چیزا رو زندگیم از این به بعد اثر نذاره

2706