2752
2734

میترسم به دکترم بگم بگه باید بستری شی . 

هر روزم دارم بدتر میشم . امشب یه فکر وسواسی دیگه اومده سراغم . خسته شدم دیگه . 

چند وقت پیش یه پسره منو ترسوند بهم شوک وارد کرد از اون به بعد این طوری شدم . امشب احساس میکنم از همه پسرا میترسم . به هیچ کس نمیتونم بگم . ازدواجم کزدم . ولی فعلا از شوهرم دورم . استرس و پانیک نمیذاره بخوابم . 😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نگران نباش بستری نمیخاد دارو مصرف میکنی؟ قرص صد استرس 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
2731

بگو

اونايى كه وسواس و تجربه ذارن شايد بتونن كمكت كنن

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰

ببین منی ک ب شخصه دیدم دارم میگم اون چیزای ک‌تو ذهنته تمامن چیزای مزخرفن ک دارن تورو سرکوب میکنن تو کم نیار اصن با افکارت صحبت کن تا اینا میاد ب ذهنت بگو برین گمشین من ب شما گوش نمیدم

2706