2733
2734

وزنش چه قدره؟ اگر استامینوفن جواب نداده باید بروفن بدهی .بر اساس وزنش 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گلم پیاز حلقه کن‌داخل جورابش کن جورابشوقبلش‌بشورونمشوبگیر پاش کن ودست‌وسرشم دستمال نمدارخیس بکش پیاز عفونت وتب میکشه عالیه

استا وشیاف همراه هم خطرداره بافاصله چهارساعتی بده خوب نشد ببر یه سرتااورژانس بیمارستان 

تاکیدمیکنم استاوشیاف وپروفن ایناروهم تشنج میاره فاصله ۴ساعتی بایدبندازی

Empty sky
2740
وزنش چه قدره؟ اگر استامینوفن جواب نداده باید بروفن بدهی .بر اساس وزنش 

پروفن هم داده بودم اثر نکرد شیاف استا زدم که اونم جواب نداد بردم دکار تازه امدیم خونه سرم زد 

هوا خواه توام جانا💜 و میدانم که میدانی..
به بروفن حساسیت نداشته باشه من دادم بدن بچه ام کهیر زد متوجه شدم حساسیت داره بهش

قبلا هم خورده حساسیت نداره 

نمیدونستم پروفن هم ممکن حساسیت بده 

گلم پیاز حلقه کن‌داخل جورابش کن جورابشوقبلش‌بشورونمشوبگیر پاش کن ودست‌وسرشم دستمال نمدارخیس بکش پیاز ...

ممنون عزیزم همه رو امتحان کردم پایین نمیومد بردم دکتر سرم زد 

فعلا پاشویه کن چند ساعت دیگه شیاف دیکلو کودکان بزار. اول تبشو بگیر اگر زیر 38 هست فقط پاشویه کن

تبش اصلا پایین نمیومد بعدم نمیدونم چرا کف پاش یخ بود ولی کمر به بالا آتیش