2737
2734
عنوان

درد در محل تزریق پرولوتون

781 بازدید | 21 پست

مامانای باردار من امپولای هفتگی پرولوتون را زدم ولی الان جای یکیشون عین غده شده و خیلی میخاره و درد داره بعد سه روز . چکارش کنم. کلافه شدم بس میخاره😖🥴

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همونایی که مخلوط میشه یه تکه سفید رنگ داخل امپولا هست

نه امپول خیلی کوچیکه برای جلوگیری از سقط و زایمان زودرس میزنن بهشون فمولایف هم  میگن.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
2728

من هر هفته میزنم از ۴ ماه تا الان که ۸ ماه

جاش ورم میکنه گاهی

کمپرس گرم بذار

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
من هر هفته میزنم از ۴ ماه تا الان که ۸ ماه  جاش ورم میکنه گاهی کمپرس گرم بذار

نابودم به خدا سر دخترم هم میزدم ولی یادم نمیاد اینقدر میخارید😑 حوله گرم کنم بزارم روش؟ 

من برای پیشگیری از سقط میزدم وای چقدر درد داشت جاش تا مدتها متورم بود

🥴🥴😬😬😬😔منم به خدا نابودم. هم تو شکمم انوکسان میزنم کلا کبوده و درد داره. همم به خاطر دردام الان دو هفته است بهم پرولوتون داده تا زایمان زودرس نکنم

2738
نابودم به خدا سر دخترم هم میزدم ولی یادم نمیاد اینقدر میخارید😑 حوله گرم کنم بزارم روش؟ 

آره میشه

یا از لوازم پزشکی کمپرس گرم بگیر

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
🥴🥴😬😬😬😔منم به خدا نابودم. هم تو شکمم انوکسان میزنم کلا کبوده و درد داره. همم به خاطر دردام الان ...

همون امپول خودمه الان یادم افتاد فقط نوعش فرق داره

کیسه آب گرم نزاشتی

همون امپول خودمه الان یادم افتاد فقط نوعش فرق داره کیسه آب گرم نزاشتی

نه نگذاشتم روز چهارشنبه  زدم تا دیشب خوب بود امروز همش درد داره و میخاره

من هر هفته میزنم از ۴ ماه تا الان که ۸ ماه  جاش ورم میکنه گاهی کمپرس گرم بذار

سلام عزیزم میشه یکم توضیح بدی چرا میزنی ... سرموقع زایمان کردی یا ن ... منم میزنم تهدید ب زایمان زود رسم میشه راهنماییم کنی 

سلام عزیزم میشه یکم توضیح بدی چرا میزنی ... سرموقع زایمان کردی یا ن ... منم میزنم تهدید ب زایمان زود ...

به خاطر احتمال زایمان زودرس

بله سرموقع زایمان کردم

چون از اول بارداری لکه بینی داشتم آمپول و شیاف رو استفاده کردم

2706