2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از چند تا دکتر شنیدم بوتاکس  برای درمان میگرن خیلی خوبه

در موردبوتاکس با دکترت مشورت کن

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
2731

تو تاپیکاتون خوندم درد دشت سر هم دارید 

من چند ساله میگرن دارم ولی هیچوقت درد در قسمت پشت سر نداشتم و دردم سمت چشم شقیقه هست 

من موقع درد نوافن به همراه شیاف دیکلوفناک استفاده میکنم

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
برا شما چه مواقعی درد میگیره برا من همیشه سرم درد میکنه و بیشتر پشت سرم هس 

برای من تقریبا هفته ای دوبار هست که هر بار نزدیک ۲۰ساعت طول میکشه و یک طرف از سر قسمت شقیقه و چشمم در میگیره 

و تا حالا هیچ وقت قسمت پشت سرم درد نگرفته

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2738

منم  دارم چندین سال قرص های مختلف خوردم االان ۲ سال فقط فلوکسیتین میخورم.

اوایل انقدر شدیدمیشد سردردام ک بالامیاولردم و چشام تارمیشد

هنوزم قشنگترین چشا واسه مامانمه🙂............ من حالم خوبه چشام الکی شلوغش میکنه.
برا شما چه مواقعی درد میگیره برا من همیشه سرم درد میکنه و بیشتر پشت سرم هس 

عزيزم فشار خونت رو مرتب چك كردى؟ سردرداى پشت سر بيشتر به فشار بالا مربوطن.

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
نه اصلا نمیدونم چه جوریه ؟؟ باید برم ازمایش بدم اره ؟

دكتر عمومى هم برى فشارخونت رو اندازه ميگيره. دستگاه فشارسنج ديجيتال هم بعضيا توى خونه دارن خودشون اندازه ميگيرن راحته.

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"