2737
2734

وقتی مادر شوهرم بهم تیکه میندازه وحرفای زننده می زنم شوهرم بارضایت لبخند میزنم ولی وقتی من جواب مامانشو میدم شوهرم از مامانش طرفداری می‌کنه شما تو این موقعیت چه کار میکنید

خدا خودش گفته:بعد از هر سختی گشایشی هست دوستای گل من همیشه امیدوار باشید خدا بد قولی نمیکنه

محلشون نده چبکار میتونی بکنی

اگه نظرت با چیزی که من گفتم مغایره لطفا ریپلیم نکن 🧿🌸💛تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند💛🌸🧿 میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنی😍اخه من به دعای نینیسایتیا ایمان دارم🍁🧡تیکر برای رسیدن بهترین روز زندگیم😍😊💫رسیدن به عشقم 👰🏻🧚🏻‍♀️

خودمونو به نشنیدن میزنیم 

صبر میکنیم جای دیگه زمان دیگه قهو ه ایش میکنیم 

۳ همون لحظه ج میدیم 

۴ اصلا نمیریم خونش

آرام باش عزیز من آرام باش. حکایت دریاست زندگی، گاهی درخشش آفتاب، برق و بوی نمک، ترشح شادمانی، گاهی هم فرو می‌رویم، چشم‌های‌مان را می‌بندیم، همه جا تاریکی است. آرام باش عزیز من آرام باش دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم و تلالو آفتاب را می‌بینیم زیر بوته‌ای از برف که این دفعه درست از جایی که تو دوست داری طالع می شود.چه می گذرد در دلم که عطر آهن تفته از کلماتم ریخته است چه می گذرد در خیالم که قل قل نور از رگ هایم به گوش می رسد چه می گذرد در سرم که جر جر توفان بند شده در گلویم می لرزد سراسر نام ها را گشته ام و نام تو را پنهان کرده ام می دانم شبی تاریک در پی است و من به چراغ نامت محتاجم توفان هایی سر چهار راه ها ایستاده اند و انتظار مرا می کشند و من به زورق نامت محتاجم آفتاب را به سمت خانه ی تو گیج کرده ام گل آفتابگردان وان گوگ حضور تو چون شمعی ته دره کافی است که مثل پلنگی به دامن زندگی درافتم قرص ماه حل شده در آسمان چه می گذرد در کتابم که درختان بریده بر می خیزند کاغذ می شوند تا از تو سخن بگویم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه قبل ازدواج تحقیق نکردین راجب به خانوادش

دارای یک زندگی عاشقانه.باهمسر، دوست بودم از نوجوونی(از ۱۵سالگی تا۲۰) پس این نوع زندگی را توصیه میکنم.تاپیکام واسه یکی از دوستامه اگه امکانش هست گزارش بزنین پاک بشه خسته شدم از بس توضیح دادم.یه نصیحتی دارم خدمت مادرایی که دختر دارن سعی کنین تو این فضای الوده و مسموم که روابط پر خطر(دوست پسر و اینا مشکلی نداره ولی حالا دیگه نه چند تا دوس پسر و نمیدونم رفیق های پسر مختلف)طوری اموزش بدین که هم خودشون متعهد باشن هم مهمترین ملاکشون برای ایجاد تعهد باشه نه اینکه اون باحاله یا تیپش خوبه.همچنین به تمام کسایی که در روابطشون با پارتنرشون به مشکل خوردن یا سوالی دارن میتونم کمک کنم
محلشون نده چبکار میتونی بکنی

مادر شوهرم بهم طعنه میزند دلش خنک میشه من باید لال باشم شوهرم هم با رضایت لبخند میزنم رفتار شوهرم بیشتر آزارم میده

خدا خودش گفته:بعد از هر سختی گشایشی هست دوستای گل من همیشه امیدوار باشید خدا بد قولی نمیکنه
2740
مادر شوهرم بهم طعنه میزند دلش خنک میشه من باید لال باشم شوهرم هم با رضایت لبخند میزنم رفتار شوهرم بی ...

ب شوهرت بگو کیف میکنی تیکه میشنوم دعوا راه بنداز خودشو جم کنه

اگه نظرت با چیزی که من گفتم مغایره لطفا ریپلیم نکن 🧿🌸💛تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند💛🌸🧿 میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنی😍اخه من به دعای نینیسایتیا ایمان دارم🍁🧡تیکر برای رسیدن بهترین روز زندگیم😍😊💫رسیدن به عشقم 👰🏻🧚🏻‍♀️
مگه قبل ازدواج تحقیق نکردین راجب به خانوادش

تو تحقیقات که این چیزا معلوم نمیشه بعد مادر شوهرم کلا زن زبون درازی نیس پیش من زبونش درازه چون پسرش پشتشه وگرنه خیلی هم بی دست وپاس

برین به جفتشون از چی میترسی 

شوهرم تا چند وقت ازم انتقام میگیره که جواب ننه شو دادم خدا لعنتش کنه

من ۵ سال سکوت کردم وشوهرم جوابشونو میداد یه بار تو حال بد روحی ام که افسردگی بعد زایمان گرفتم یه جواب بهشون دادم گفتم چی ازجونم میخواین حالا شدم آدم بده و بی تربیت روزگار که نباید وارد خونوادشون میشدم!!

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
من ۵ سال سکوت کردم وشوهرم جوابشونو میداد یه بار تو حال بد روحی ام که افسردگی بعد زایمان گرفتم یه جوا ...

حداقل شوهر تو خودش جوابشونو میده شوهرمن طرفدار ننه شه

2706