2737
2734
عنوان

لطفا نظر بدید +عکس

166 بازدید | 16 پست

سلام . نمی‌دونم عکس سریع میاد یا نه ولی اگه دیر اومد غر نزنید لطفا:) 

من عقد دختر جاریمه باهاش هم صمیمی هستم تقریبا، تالار قراره بگیرن و همه چی مفصله از دف و خطبه تو تالار و گیفت و .. خلاصه خیلی مراسمشون رو سعی کردن خوب باشه و برای عروس مهم بوده مفصل باشه ، البته مهمونا ی طرف عروس حدود صد وخورده ای میشن چون خونشون یه شهر دیگه س و بیشتر اقوام نزدیک می‌خوایم بریم

حالا من اولش با کت و شلوار میرم ، بعدش یه پیراهن گرفتم ، اما از اونجایی که دوستم زد تو ذوقم که شلوغه برا مراسم عقد دو دل شدم که چکار کنم ، پیراهن ماکسیه و تنخورش هم خیلی خوبه تو تنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بپوش بذار

اینطوری همه میگن زشته

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2738

تصورش کردم اگر اندامی باشی واقعا قشنگه این لباس با یه مدل موی خیلی ساده البته اگر مدل موت شلوغ باشه چون لباستم شلوغه به هم نمیان ولی واقعا خوبه لباست

شایدم زمینـ جهنم یه دنیای دیگست
تصورش کردم اگر اندامی باشی واقعا قشنگه این لباس با یه مدل موی خیلی ساده البته اگر مدل موت شلوغ باشه ...

اره اندامم خوبه چاق هم نیستم اصلا ، آرایشم چی؟ آخه یکمی صورتم فقط بی روح میشه با این رنگ لباس، وگرنه بدنم رو خیلی خوب نشون میده و جلوه ش هم خوبه 

اره اندامم خوبه چاق هم نیستم اصلا ، آرایشم چی؟ آخه یکمی صورتم فقط بی روح میشه با این رنگ لباس، وگرنه ...

ببین اگر میخوای حالت اروپایی باشه یه ارایش لایت و یه موی مدل گوجه ای شُل و ول  میتونی بگی برات درست کنن ولی تا  حدودی بی روح میشه ولی اگر ساده پسند باشی خوبی 

اما اگر میخوای  چهره ات به چشم بیاد  موهاتو بده یه مدل ساده بزنن بعد این آراایش های سبک خلیجی یا آرایش خطی بگو برات بزنن حالت عربی ها میشه به آرایشگر بگی میکاپ خطی میخوام یا توی نت سرچ کنی میفهمی چی میگم 

شایدم زمینـ جهنم یه دنیای دیگست

سلام راجع به جراحی فک در اهواز اطلاع داری؟؟ کدوم دکترا اهواز بیمارستانای دولتی انجام میدن؟؟؟

کار کدوم دکترا عالیه؟؟؟

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺
سلام راجع به جراحی فک در اهواز اطلاع داری؟؟ کدوم دکترا اهواز بیمارستانای دولتی انجام میدن؟؟؟ کار کد ...

سلام ، دکتر کاظم خیابانی فکر کنم دولتی انجام بده کارش خوبه ، خیلی زیادن جراحای فک و صورت

2706