2737
2734
عنوان

موقع زایمان دومتون،فرزند اول کجا گذاشتید

| مشاهده متن کامل بحث + 1020 بازدید | 66 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من هفته پیش زایمان کردم برا زایمانم با مامانمو شوهرمو پسرم رفتیم موقع من اتاق زایمان بودم اونا تو سالن منتظربودن بعدم اتاق خصوصی گرفته بودیم اومدن تو اتاقم بودن فقط شب شوهرمو پسرم اومدن خونه دوباره صبح اومدن بیمارستان پیشم البته بیمارستانی که من بودم مهدم داشت

کاربری هفتم🤪هیچوقت وقت واعصابتونو با بحث کردن آدم مغز زنگ زده هدر ندید👍
2728

من با اینکه پیش باباش بود باز خیلی نگرانش بودم پسرم پیش دبستانی بود درسته پیش باباش بود ولی من فکرم پیشش بود اگ سزارینی همش دوسه روزه....میگذره انشاالله 

غم غلط کرده به توسر زده مگه من مُردم،نمیدونی قلب من توقلب تو حل شد رفت،خنده بایدخوش کنه جاشو تو اون صورت ناز،تو نخندی آخه من دلخور میشم ازخودم،دورت بگــــــــردم باید اون لبای تو واسم بخندن،تا گلا بازم ب باغچه دل ببندن،مگه میشه تو بخای چیـــــزی بگم نه!!!،دورت بگـــــــــردم بایداون لبای تو واسم بخندن
بچه خواهرت اذیت نشد؟پیش باباش راحت بود؟

نه اذیت نشد خداروشکر..باهم بازی کرده بودن..اونشب دامادموت برده بودش شهر بازی.بعدم غذا از بیرون خورده بودن...شب که رسیده بودن خونه زود خوایش برده بود بس که بازی کرده بود..براش خوراکی و یکی دوتا اسباب بازی هم هریده بود خواهرم..که وقتی نبودش ،شوهرش بده به بچه و غافلگیر شه

#آبادان 🖤
پسر من سه سال و نیمه ش بود ماه پیش زایمان کردم شوهرم صبح منو برد بیمارستان ظهر زایمان کردم‌اومد خون ...

سلام عزیزم خوبی؟یادش بخیر فرزند اولتو‌باردار بودی با هم تو وات چت کردیم ،چه قدر زود میگزره 😍خدا حفظشون‌کنه

السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی 💚💚💚💚
من هفته پیش زایمان کردم برا زایمانم با مامانمو شوهرمو پسرم رفتیم موقع من اتاق زایمان بودم اونا تو سا ...

چقدر خوبه مهد داشته باشه...اینجایی که من میرم مهد نداره.و خیلی سختگیری میکنن برای ورود و خروج.

👶👶👶
2740
چقدر خوبه مهد داشته باشه...اینجایی که من میرم مهد نداره.و خیلی سختگیری میکنن برای ورود و خروج.

نه بیمارستان من رفتم هم مهد داشت هم تو حیاطش تابو سرسره واینا داشت

اتاق خصوصی نمیتونی بگیری ؟

کاربری هفتم🤪هیچوقت وقت واعصابتونو با بحث کردن آدم مغز زنگ زده هدر ندید👍

منم بعد زایمان که اومدم اتاق ریکاوری، تخت جفتیم یه خانومه بود که شرایطش مثل شما بود. مامانش اومد بیمارستان پیشش بود کلا. بچه ی اولشم دوساله بود و پیش شوهرش بود....شوهرش کلا بچه رو نگه داشت روز اول و شب... گاهی هم می‌آوردش  مامانشو ببینه. نگران نباش عزيزم 

ما روح هایی هستیم در قالب بدن که انسان بودن اصلی ترین مأموریت ما در این دنياست ❤️❤️❤️
2706