2737
2739

سلام ی کاربری اگه تعلیق شده باشه چطور میشه برگرده چطوری میشه تماس گرفت یا نی نی یار به کاربر پیام میده یاتماس میگیره که بگه شمااز تعلیق در اومدید

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍

سلام تماس با ما بگین ادرسش تو امضام هست

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نی نی یار جان..میشه لطفا بفرمایید شرایط ثبت نام در نی نی سایت چی هست؟ فقط شماره موبایل یا ای میل؟ یا شرایط دیگه ای هم داره؟

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
2728
سلام نی نی یار جان..میشه لطفا بفرمایید شرایط ثبت نام در نی نی سایت چی هست؟ فقط شماره موبایل یا ای می ...

سلام شماره موبایل بدین کافیه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام ببخشید من میخوام تاپیکام حذف شن باید چکار کنم

سلام امضامو بخونین ادرس تاپیک حذفم تو امضام هست

سلام مچکرم پیام دادم حالا چطور پاید متوجه بشم که درست میشه ایا نی نی یار تماس میگیره یا نتیجه رو  پیام ارسالمیکنه

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍
2740
نهایت کسی ک تعلیق کردین چقدره؟؟؟

برای همیشه  

سلام مچکرم پیام دادم حالا چطور پاید متوجه بشم که درست میشه ایا نی نی یار تماس میگیره یا نتیجه رو&nbs ...

اگر ایمیل وارد کردین جوابشون میاد به ایمیلتون نکرده باشین مدام باید کاربریتون رو چک کنین که درست شده یا نه

اگر ایمیل وارد کردین جوابشون میاد به ایمیلتون نکرده باشین مدام باید کاربریتون رو چک کنین که درست شده ...

سلام ایمیل وارد نکردم جایی نیست اخه تماس بگیریم و توضیح بدیم که کاربری برگرده ایا میشه بر نگرده میشه من به خودتون بگم تا برام پیگیری کنید 

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍
2706