2733
2739
عنوان

درسخونا بیایین

270 بازدید | 23 پست

خواهش میکنم بگید چطور درس بخونم که معدلم بیست شه و درسو عالییی یاد بگیرم؟؟ لطفاً واسه من چن تا راهکار کوچیک نگین🙏 مجموع اونا چی میشه؟؟ یه چیز که هر وقت کتابو باز کنم یادم باشه و....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک عدد خرخون هستم درخدمتم

چندمی؟

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
2731

ببین عزیزم هر درسی ک مدرسه بت میدن وقتی برگشتی خونه ی نگاهی بهش بنداز نزار واسه جلسه ی بعد بمونه بعد همه چی یادت رفته اون وقت،ی مروری داشته باش رو مطالب من همین کار رو میکنم خداروشکر یادم نمیره 

من چون ریاضیم قوی بود بهت میگم .نگا برای ریاضی دو قسمت تشریحی و تستی داریم .تو برای تشریحی فقط مطالب کتابو بخونی کافیه ولی برای تستی یه نگاه سریع به فرمول های کتاب تستیت میکنی و اونا رو برای خودت مینویسی حالا میای اونا رو میزاری کنار دستت و مسیله حل میکنی 

2738
هشتم

فعلن ک خب کنکوری چیزی نداری

اما زبانتو بنظرم الان خوب و عالی یاد بگیر ک مهمه

بعلاوه ریاضی اتحاد و اینا رو چیزای پایه ای

دومم اینکه کتابای خیلی سبز 

فک میکنم شب امتحان اسمش باشه میتونی تهیه کنی و بخونی ۲۰ بگیری 

واییی اصلا نرو خواهش میکنم🙏🙏🙏 هشتم

من نهم هستم

اگه کمکی چیزی خواستی تا آخر سال یا هروقت بهم بگو

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
من نهم هستم اگه کمکی چیزی خواستی تا آخر سال یا هروقت بهم بگو

راز درس خوندن و معدل بیستی چیه؟؟ میخوام لپ کلامو بدونم

خواهرم میگه مفهومی درس بخون، یکی میگه خیلییی درس بخون یه فیلمم شنیدم گفت همه جای کتابو بخون فلان...

الان کدومو انتخاب کنم؟؟ شما راز خرخونی تون چیه؟ 

واییی اصلا نرو خواهش میکنم🙏🙏🙏 هشتم

ببین اول اینکه بگم من خودم خیلیییی درس میخونم

من روز قبل یه پیشخوانی میکنم رو درس جدید بعد روزی که معلم درس میده بازم میام میخونم دقیق خوانی و هر روز اون درس رو مرور میکنم یعنی روزانه همه‌ی درس هارو مرور میکنم

خلاصه نویسی هم خیلی خوبه شروع کردم به خلاصه نوشتن و نکته برداری درس ها وقتی این کارو بکنی میتونی روزنه نیم ساعت وقت بزاری خلاصه درس رو مرور کنی که کمک می‌کنه درس تو ذهنت حک بشه و برای امتحان هم خوبه ممکنه بعضی وقت ها تایم کافی نداشته باشی که کتاب رو کامل بخونید بجاش میتونی خلاصه درس رو بخونی

2706