2737
2734

جدی میگما چند وقته دهه هشتادیا رو ک میبینم همه پارتنر دارن فامیلای خودمون متولد۸۳اینا ازدواج کردن من با ۲۲سال سن هنوز دوست پسرم نداشتم .حس میکنم انقدر سخت میگیرم اگه آینده هم ازدواج کنم یه رابطه خشک میشه با مراعات و بدون شور و شوق .قبلا فکر میکردم کارم عاقلانست الان شک کردم نظرتون چیه 

خدایا هرروز انرژی مثبت بفرست واسم انرژی های منفیو ازم دور کن🌺❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کار خوبو تو میکنی بنظرم تا سی سالگی واسه خودت عشق و حال کن من خودم دهه هشتادیم ۱۸ سالمه ۱۶ سالگی ازد ...

جدی؟نمیدونم‌بخدا فکر میکنم شما بیشتر هیجان دارین تو زندگیتون 

۷۹ هستی خوب

یه سال دیر تر به دتیا میومدی ۸۰ تادی میشدی😐 دیگ اینقدر هم دور از رده سن دهه هشتادیا نیستی

ازدواج و دوست پسر هم افتخار نمیاره

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
من متولد ۸۱ هستم شما ۷۹ فک نکنم زیاد از هشتادیا دور باشی تو یه رده سنی هستیم

من۷۸ ام حالا درسته زیاد فاطله نداریم ولی بازم خیلی حس میکنم خشکم

طبیعیه. دهه هشتادیا جراتمندی بیشتری دارن. دسترسی بیشتر دارن بخاطر همین فک میکنیم ما عقب موندیم ازشون

من ده هشتادی ام کلی افسرده ام اعتماد بنفسم ندارم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
2740
جدی؟نمیدونم‌بخدا فکر میکنم شما بیشتر هیجان دارین تو زندگیتون 

نه والا

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

نه باو من خودمم ۱۹ سالمه

نه رل دارم نه دوس پسر نه شوهر😂

خیلی هم در حال حاضر از زندگیم راضیم

هیچ حس خاصی هم نسبت به جنس مخالف ندارم

تو دوستام بودن کسایی که دوس پسر و رل و شوهر داشتن اما هر وقت برام من با آب و تاب تعریف میکردن هیچ وقت درونم حسرت با یه حس بد ایجاد نشد بی تفاوت بودم

به نظرم زیر ۲۵ ازدواج نکن

من۷۸ ام حالا درسته زیاد فاطله نداریم ولی بازم خیلی حس میکنم خشکم

نمیدونم ولله 

تا الان به مزدوج شدن فکر کردی یا نه؟

یااینکه به همه ی خواستگارات ندیده جواب رد میدی

فعسی ان تکرهوا شیئا و یجعل الله فیه خیرا کثیرا...♡

متولد 86 منم خیلی سخت گیرم 

دوستام راحت رل میزنن خیلی ببخشید به عنشونم نیس هیچی ولی اشتباهه واقعا زندگی همش شوهر و رل نیس ک تو همین نینی سایت خدایی روزی چند بار تاپیک خیانت میبینیم؟ چندبار تاپیک مادر شوهر میبینیم وقتی نشستی داری زندگیتو با ارامش میکنی دنبال دردسری اخه خودم شخصا قسم خوردم تا 25 27 اسم شوهر نیارم تو شوهر نریدن ک بازم ببخشید من میخوام منطقی حرف بزنم یکم بد دهن میشم😂💔

هدف یعنی موفقیت تمام روزو شب و تلاش کنی و به چیزی که میخوای برسی بس تمام تلاشتو بکن رفیق❤️خبببب از انگیزشی بیایم بیرون بنده عاشق پزشکیم همه میگن نمیشه مرغم یه پا داره من که میگم میشه 😂😁نشدم فدا سرم پشت کنکور میمونم 😁😂ادم کم حوصله ایم بحث و دعوا اینجور چیزا به من نمیاد اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن اینجا هممون فقط یه اسم کاربریم