2733
2734

نمیگم ولی میدونم شوهرم بفهمه خیلی شر میشه

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت ببین اگه همسرتون اینو ازت قایم کنه تو زندگی مشترک ناراحت نمیشی؟

بعدها بفهمه ممکنه مشکل پیش بیاد واست

من باشم میگم

دیگه خوددانی

زندگیتو با دروغ و پنهان کاری شروع نکن.عاقبت نداره.

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2740

چرا نگم؟ همسرمه دیگه، خودتو بذار جاش، اگر اون داشته باشه و نگه چ حسی بهت دست میده؟ 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
من کلی طلا و سکه دارم قبل عقد دادم دست مامانم نگه داره که شوهرم نفهمه به نظرم اولش نگو  ببین ...

کاش منم مثل تو میکردم نه اول ازدواج همه رو بهش بدم و اونم بخوره و به آبم روش 

وزن اولیه 108⬅️وزن امروز7۶⬅️وزن هدف 69

من اين شرايطو داشتم

البته همسرم خونه داشت

همه چيو كه نبايد اولً كار رو كرد.صبر كردم يكسال امتحانشو پس داد

بعد گفتم و چون خونه خودمو ببشتر دوست داشتم رفتيم اونجا.

خونه همسرم داد اجاره،اجارشو من برداشتم😅

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

میگم قطعا . زندگی که معامله نیست . ادما باید باهم به همه چی برسن. من مثلا کمک کردم شوهرم خونه خرید به نام خودش بعد اون کمک کرد من زمین خریدم به نام خودم .هرگزم پول من پول تو نداشتیم تو زندگی باهم ساختیم

نگو بزار یکم شناخت پیدا کنی ازش 

مردا بفهمن خونه داری هم حریص میشن هم ممکنه تنبل شم و هزار و یک ایراد دیگ

تهش اگگگگ بعدها خودش فهمید بگو نگفتم ک بدونم خودمو واسه خودم میخوای...