2737
2734
عنوان

نامزدم شکاک

671 بازدید | 61 پست

من ۱۶ سالم تازه نامزد کردم شوهرم ۱۸ من شوهرم دوست بویم شوهرم   خیلی خوشگله من دختربه شدت احساسیم خیلی زود بهش وابسته شدم واونم خواست که نامزد کنیم خوانواده ی من به شدت مخالف بودن که هنوز بچه ای از سرت میپره ولی من عاشقش بودم یعنی به قدری دوسش دارم که بگن براش بمیر میمیرم وگاهی خودم از دوستاشتن زیادیش میترسم ماالان ۲ ماه نامزد کردیم ۱ سال دوست بودیم توی این دوماه به شدت حساسیت نشون میده با اینکه تو دوران دوستیمون تا این حد نبود بهم گفته که گوشیتو هک کردم من دختر ازادی بودم هر جور خودم میخواستم میگشتم ولی حق ندارم مانتو کوتاه یاشلوار قد نود بپوشم عصبی میشه یاارایش کنم میگه تو بر کی ارایش میکنی بر مردای خیابون به من بر میخوره دیوونم کرده یا مثلا من میرم خونه شون حق ندارم با تیشرت بگردم با اینکه فقط باباش تو خونه اس یا با بولیز حق ندارم برم حیاط باید حتما شال بپوشم خیلی رفتارش تو موخم  یا میگه ازدواج کنیم حق نداری بری بیرون باخودم میری میای چیکار کنم به مامانم نمیتونم بگم به خواهرام بگم میگه خودت کردی شوهرمو خیلی دوست دارم عاشقش به حد جنون ولی میترسم بدتر بشه 

برید پیش مشاور به خانوادتم بگو شوخی که نیست بحث یه عمر زندگیه شکاکی و بددلی آدمو پیر میکنه...تو فقط ملاکت قیافه قشنگ شوهرت بوده خودتم بچه ای سنی نداری اخلاق هم شرطه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بدترم میشه مطمئن باش

زندگی گاهی دم کردن چای با آلبالوست یا چیدن چند میوه ازدرخت که تورا به ماندن پیوند میدهدزندگی همین لحظه ایست که من تورا نفس میکشم برایت چای میریزم و تمام اندوه جهان را درآن حل میکنم

بچه  پسر ١٨ ساله توانايي زندگي مشترك داره؟؟

به صرف بلوغ جنسي و نعوظ كه نبايد كسي رو مرد فرض كرد!

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

وقتی ملاک رو قشنگی شوهرت میبینی چی بگم این یه پسر بچه تازه به بلوغ رسیده بیشتر نیس که میخوای باهاش بمونی پیرت میکنه 

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️

از شوهر ۱۸ ساله چ انتظاراتی داری من خودم ۱۶ نامزد کردم ولی شوهرم ۲۵ سالش بود باز اون کاراش بچگونه تر از من بود 

یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید
2706