2737
2734
عنوان

خانوما تو رو خدا کمک کنید

203 بازدید | 20 پست

من امروز پسرم رو بردم واکسن شش ماهگی بزنن. اونجا گفتن پسرم پاهاش مشکل داره و باید ببرمش دکتر. میگن تاندون پشت پاش کوتاهه و پاش از مچ به سمت داخل کجه. ولی من هر نوزاد تو فامیل دیدم اینطوری بوده. میگن پاهاشو باید کامل صاف نگه داره و باید عمل بشه. عملشم سخته و دوماه پای بچه تو کچ میمونه.

برای سه شنبه وقت گرفتم ولی واقعا وحشت کردم. کسی همچین تجربه ای داره؟ تو رو خدا عکس پاشو میزارم ببینید. بچه های شما طور دیگه ای پاشونو نگه میداشتن؟

من پسرمو سرپا نگه میدارم هم پاشو خودش کج میکنه سمت داخل رو پاش‌نمی ایسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببرش متخصص اطفال اون اگر لازم باشه ارجاع میده این چیزا رو نمیشه پشت گوش انداخت عزیزم 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2731

والا تا جايي كه ميدونم هر بچه اي اولش رو نوك انگشتاش ميسته

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه

توی عکس زیادمشخص نیست ولی ب حرف این مراکزبهداشت زیادحساب بازنکن باچندتاپزشکم مشورت کن

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       
2738
برای راحتی خیال خودت پیش یه متخصص برو انشالله ک چیزی نیست عزیزم.اگ هم باشه راه حل داره نگران نباش

پر من خیلی بچه ی نااروم و اذیت کنیه. واقعا کل شب و روزمونو با گریه بهم میدوزه. میترسم کچ بیگرن حوصله اش سر بره بدتر اذیت کنه

باید ببری فوق تخصص اطفال و جراح صحبت کنی بچه اس هر مشکلی داشته باشه استخواناش نرم سریع درست میشه

متخصص اطفال بردم دوماه پیش گفت مشکلی نیست ولی انگار الان نرمال نیست

2706