2752
2734
عنوان

چگونه پزشکی قبول شدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 84524 بازدید | 182 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید اینقدر خلاصه میگم اینترنت ندارم و الان یادم اومد بسته ام ۲۰ دقیقه دیگه تموم میشه 😂 

ببینید خستگی و ..‌. توی سال کنکور واقعا عادیه به خاطر همین باید یه استراحت داشته باشید حتما  پیشنهاد من اینه جمعه ها عمرشو یه استراحت ۴ یا ۵ ساعته به خودتون بدید  

درباره ساعت مطالعه باور کنید هیچکس یهو نرسیده به ۱۵ ساعت درس خوندن خود من مهر که شروع گردم با ۵ ساعت شروع کردم و روزای قبل کنکور به ۱۶ رسیدم فقط میخام بگم سعی کنید زیاد جوگیر نشید و یهو با ۱۰ ساعت درس شروع کنید جون بعد یه مدت خسته میشید و ول میکنید

2731

اسی من سه ساله دارم کنکور میدم بهترین رتبم ۵۰ هزار بود😐

چون از نظر آموزش افتضااااااحم افتضاح

مدرسم خیلی ضعیف بود دبیرا خوب تدریس نمیکردن و...

فیلم و اینا هم دیدم ولی بی تاثیر بود

به نظرت کلاس کنکور چقدر میتونه بهم کمک کنه؟

برم یا نه؟

به ارواح جدم کاربری دست دو نفره وگرنه اینقدر احمق نیستم که تاپیک هایی بزنم که زمین تا آسمون مغایرت دارن:/
ببخشید اینقدر خلاصه میگم اینترنت ندارم و الان یادم اومد بسته ام ۲۰ دقیقه دیگه تموم میشه 😂  ...

کلا چند سال کنکور شرکت کردید؟ و اگه براتون محدودیت نیست رتبه هر سالتونو میگید که بفهمیم چقدر جهش داشتید؟

یکی یه دونه
چطوری درس خوندی ؟ برنامه ریزیت چطوری بود ؟ از کی شروع میکردی درس میخوندی تو دبیرستان ؟ تکنیک خاصی دا ...

سلام عزیزم ممنون که به تاپیکم سر زدی  

من شهریور شروع کردم و برنامه ریزی ام برای کنکور سال قبل به طور کلی ۳ ساعت عمومی داشت و ۶ ساعت اختصاصی  

تکنیک خاصم بخام بگم یاداشت برداری و مرور همون یادداشت ها میشه گفت بود 

سلام روزی چند تست اختصاصی میزدید ؟  لطفاً منابع ریاضی تون رو کامل میگید ؟

روزی شاید ۲۰۰ تا حقیقتا من ریاضی ام خیلی درصدم توی کنکور افتضاح شد ۳۰ زدم از منبع های خیلی خوبم که کمکتون میکنه جامع مهر ماه خیلی خوبه

سلام عزیزم ممنون که به تاپیکم سر زدی   من شهریور شروع کردم و برنامه ریزی ام برای کنکور ...

به نظرتون دانشگاه شهر دور و اینکه توی شهرستان هم باشه برای پزشکی می ارزه؟

پا ها روی زمین ولی طرفدار پرواز!
مدرست چی بود؟فقط سمپادیا یعنی قبول میشن🥲🗿

عزیزم مدرسه عادی دولتی  میرفتم  و حقیقتا دو سال آخر اصلا مدرسه نرفتم و از مدرسه واقعا هیچ تاثیری نداشت توی موفقیتم

اسی من می‌خوام تیزهوشان آزمون بدم امسال به نظرت چیکار کنم

علوم و ریاضیم قویه 

چطوری خلاصه نویسی و نکته برداری کنیم؟

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟