2733
2739
عنوان

چگونه پزشکی قبول شدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 82046 بازدید | 182 پست

بعضیا نمیتونن دو دقیقه شعور خودشونو به نمایش نذارن، فهمیدیم ندارین دیگه بسه 

دوست ندارین نیایین توی تاپیک خب 

یکی عشقشه پزشکی قبول شه میاد از تجربه های ایشون استفاده کنه، شما دوست نداری نیا 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سال دوم کل پولی که پدرم پرداخت دو ملیون تومن بود اونم خرج آزمون بود ...‌ 

مهمترین کاری که سال دوم انجام کردم تلاش بود... 

سال اول منم فک میکردم سهمیه ای که دارم و مولی که خرج میکنم منو به آرزوم میرسونن

اول بزارین بگم براتون درس خوندن سخته خیلی هم سخته ولی واقعا ارزششو داره اینو خودم وقتی درک کردم که ر ...

اسیب های روحی به شادی و افتخار پدر و مادر که فقط برای دوسال هست نمی ارزه 

اگر کسی میخواد موفق بشه،برای خودش موفق بشه 

اما گذشته اون روزا،گذشته اون شبا...حالا دنیا اینجوریه،اینجوری که تو هم باید تموم بشی برام.از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم...اگر قراره دوستت نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا.من پرنده میشم،تو شاه ماهی...من تموم میشم،تو شروع.خوشبحال دنیا که تورو داره طفلک من،که ندارمت...اما طوری نیست،فقط۳۷ ثانیه طول میکشه تا تموم بشه نداشتنت
2728

خوش اومدی به این حرفه مقدس

برخلاف جوسازی هایی که اخیرا شده بنده خودم هزار بار برگردم عقب بازم میام سمت همین علم طب

شماهم توی ذوقش نزنین دیگه

آی پزشکی چیه وای پزشکی چیه!

نمیگم مهم ترین پیشه است اما بین مهم ها حتما جا داره

کو باشد و من باشم و اغیار نباشد🪐✨
عزیزم سهیه ی اونا مازاده. ربطی به ظرفیت پذیرش دانشگاه نداره. چون خودم تحقیق کردم و مطمئن هستم میگم.

دقیقا.منم سهمیه ندارم ولی تحقیق کردم دیدم جای کسی رو نمیگیرن.مث منطقه یک و دو و سه ک هر کدوم ظرفیت خودشونو دارن اونا هم سهمیه جدایی دارن ک ربطی ب بقیه سهمیه ها نداره و جدا حساب میشه 

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
2738
مدرست چی بود؟فقط سمپادیا یعنی قبول میشن🥲🗿

نه خواهر خودم دولتی بود 

دردهایی که هیچوقت تمام نمی شوند...                              من بین آدما فرق نمیزارم،همه به ی اندازه برام مهم نیستن😆😌                                                                            
اسیب های روحی به شادی و افتخار پدر و مادر که فقط برای دوسال هست نمی ارزه  اگر کسی میخواد موفق ...

برای کسی ک خانوادش براش مهمه. چرا میارزه، بعد اینکه هر چیزی تلاش خودشو میخواد، حالا پزشکی بیشتر 

و قطعا وقتی موفق باشی، خانوادتم تحت تاثیرن 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
گرین کارت عزیز خخخخ اولا ۱۶۱۷ سالم نیست و اینکه حوصله بحث باتورو ندارم رو خوش 

اره گرین کارت عزیز باید بهت بگم که اروپا بهترین حقوق و بهترین وامارو به پزشکا میده در حدی پزشک خانوادگی مامانم اینا جزیره خریده بالای 500 هزار یورو وام میده.امریکا هم ساعتی 250 دلار هرپزشکی میگیره که یه حقوق رویایی تو امریکاس هیچ شغل دیگه ای انقد درامد نداره

بزارین از سال اولم براتون بگم سال اول من شاید ۲۰ ملیون خرج مشاور کلاس کردم پول کتاب که بماند میومدین ...

ایول😍

جهش زدی .

من فکر میکردم رتبه ام چون ۹۰ هزاره باید اول بشع ۴۰۰۰ تا شاید سال بعدش بشه سه رقمی.خداکنه منم بتونم ۴۰۲ سال چهارمم هست.

2706