2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم فقط میدونم خیلی حاجت میده خیلی

بخوام بهش نذر کنم داداشم شفا بگیره ببرم پیشش چجور بفهمم آدرسش رو؟

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
2728

شهید ابراهیم هادی ❤️❤️❤️

شهید کاظم محمودی❤️❤️❤️

صلوات برای شادی روحشان

میشه برای اینکه لاغر بشم سه تا صلوات بفرستین😘وزن اولیه=83.  . هدف اول=78🔓🔑 خدایا شکرت هدف اولمو دیدم۲۴مهر ماه 🤩🤩😍 بریم برای هدف بعدی 💪💪 هدف دوم۷۴🔑🔓خدای مهربونم شکرت هدف دومم دیدم۱۰ابان ماه 🙏🙏😘پیش به سوی هدف سوم 💪💪هدف سوم70🔓🔑۲۳آذر ✨خدای بزرگ و مهربونم شکرت بریم به سمت دهه شصت 😅😍 هدف چهار 66🔓🔑خدایا خیلی ممنونم ازت 15بهمن ماه بریم به سمت هدف بعدی👈.  هدف پنجم62🔒. هدف ششم58🔒.  خدای مهربانم کمکم می‌کنه مطمعنم ،چون من عشق خدا هستم خودش بهم گفته که عاشقمه ❤️❤️
خوب شهید چجوری صدای شما را میشنوه  چرا برای بچه های خودش کاری نمیکنه

عزیزم 

من این تاپیکو زدم چون میخوام‌ چله شهدا بگیرم 

جایی که بهشون توسل بشه و به صلاحمون باشه بی جواب نمیذارن کلا آدما اختیار دارن بچه ی شهید میتونه قاتل هم بشه ! فرقش با ماها چیه ؟ اونم اگه سمت خدا برگرده و توسل کنه اگه خدا بخواد حتما جواب میگیره 

چله شهدا هم خیلی خوبه

انجام دادم

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
بخوام بهش نذر کنم داداشم شفا بگیره ببرم پیشش چجور بفهمم آدرسش رو؟

تو نت بزن از همینجا هم حاجت میده نذر کن براش 

تـو هـمانی کـه دلـم لـک زده لبخـندش را...  او که هرگز نتوان یافت همانندش را... 
2740

شهید ابراهیم هادی

برای کسی که میفهمد، هيچ توضيحی لازم نيست و برای کسی که نمی‌فهمد، هر توضيحی اضافه است آنان که ميفهمند عذاب ميکشند و آنان که نمیفهمند عذاب ميدهند!مهم نيست که چه مدرکی داريد، مهم اين است که چه درکی داريد!خدایا…راهی نمی‌بینم! آینده پنهان است…اما مهم نیست!همین كافی‌ست كه تو راه را می‌بینی و من تو را❤️
همیشه همه چیز رو از خدا بخواید و کسی رو واسطه نکنید. قطعا اگر به صلاحتون باشه بهتون میده. ارتباط با ...

شما از قرآن بیشتر میدونید؟

آیه ۴۹ آل عمران، اشاره میکنه به اینکه حضرت عیسی مسیح، با اذن خدا کور مادرزادی رو شفا داد

حضرت مسیح با اذن خدا مرده رو زنده میکرد. آیا شرک بود ؟ آیا کسانی که از حضرت مسیح این رو میخواستن مشرک بودن؟

آیه ۳۷ سوره یوسف اشاره داره به پسران حضرت یعقوب. با اینکه میتونستن خودشون در درگاه خدا توبه کنن، ولی پدرشون رو واسطه برای بخشش خدا قرار دادن

آیه ۶۱ سوره بقره در رابطه با قوم بنی اسرائیله که پیامبرشون رو واسطه قرار دادن و ازش درخواست میکردن. در قرآن این قوم بخاطر واسطه قرار دادن پیامبرشون شماتت نشدن.

خدا جایی نگفته از من مستقیم بخواهید. گفته من را بخوانید!

فکر می‌کنم آیات به اندازه کافی باشن.

ضمن اینکه نی نی یار بارها گفته در تاپیکی که بهش اعتقاد ندارید پست نذارید

بِأَیِّ ذَنبٍ قُتِلَت؟!

چقدر برام عجیبه اینهمه میگین شهید نوید صفری من اولین باره میبینم اسمشونو...💚💜💙

ان شاءا... خدا ب حق دل پاک این شهیدا و اینک پاک بودنو توو جووونی انتخاب کردن واسطه ی برآورده شدن آرزوهای خیر هممون بشن💜💚💙

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................
۱۲امام معصوم رو صدا کنید خداوند پیامبر

من یوقتی نذر زیارت عاشورا داشتم یشب خواب یه شهید را دیدم یه مدتی گذشت و بعد متوجه شدم با عنایت امام حسین و بوسیله ی همین شهید بزرگوار به حاجتم رسیدم جالبه که مستقیم هم به ایشون متوسل نشده بودم 

لَهُمْ قُلُوبٌ لَا يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لَا يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لَا يَسْمَعُونَ بِهَا ۚ أُولَٰئِكَ كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْغَافِلُونَ

برای شادی ارواح طیبه ی شهدا صلوات

برای کسی که میفهمد، هيچ توضيحی لازم نيست و برای کسی که نمی‌فهمد، هر توضيحی اضافه است آنان که ميفهمند عذاب ميکشند و آنان که نمیفهمند عذاب ميدهند!مهم نيست که چه مدرکی داريد، مهم اين است که چه درکی داريد!خدایا…راهی نمی‌بینم! آینده پنهان است…اما مهم نیست!همین كافی‌ست كه تو راه را می‌بینی و من تو را❤️
ناامید نباش وقتشم میرسه  ی جوری همه چی اوک میشه ک تعجب میکنی

می‌دونی من همه شرایطم بابدبختی آماده کردم می‌دونی چقدرسختی کشیدم ولی برای آینده بچه م زحمت می‌کشیدم چقدرخیرکردم چقدرنذرکردم هیچی نشد

سلام مگه سوال کردن حاجت میده یا نه؟ همیشه طبق عنوان نظر بدین بحث تاپیک منحرف نشه اینطور پستها ممنوعه ...

دستت دردنکنه نی نی یار 

ما که هر چی بگیم یه عده فقط دنبال بحث و حرفای الکی هستن

2706