2733
2734
عنوان

یکی منو گزاشته کلوز فرندز و بعد یه کلیپ عاشقونه استوری کرده😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 30 پست
عکس لوگو قند شکنتون بزار لطفا🥺♥️

یه کلید ابی رو یه دایره سرمه ای

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اتفاقا چون نمیشناسه گذاشته کلوز فک کرده غریبه ای  کلوز گذاشته فامیلاش نبینن 😂 تو چون فامیل نب ...

گو خورده خب😐

مگه ما خودمون کم بدبختی داریم که بخایم چس ناله های بقیهرو هم تو کلوز ببینیم

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/
عکس لوگو قند شکنتون بزار لطفا🥺♥️

https://agrd.io/android_vpn_apk

ایمیلم میخوادایمیل بزن بعدرمزهم   بزن  کلمه اول حروف انگلیسی بزرگ ، بعدیا حروف کوچیک  چهارتاعدد بعدعلامت سوال؟   نصب کن عالیه یکسره کارمیکنه خداروشکر

اینونصب کن گلم https://agrd.io/android_vpn_apk

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
چطوری قندشکن دانلود میکنید ؟

با یه قند شکن دیگه😂😂😂😂

یکی بود همین جوری برای من بعد فهمیدم کل دخترای پیجش رو کلوز کرده استوری عاشقانه گذاشته که یکی جور شه ...

الان بالا میارم🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮

2740
چطوری قندشکن دانلود میکنید ؟

توگوگل سرچ کن دانلود وی پ ی ان ... به فارسی انگلیسی ننویس بعد اولین سایتی که بجز گوگل پلی بالامیاد ازاون دانلود کن

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
به خودت نگیر  پسرا نصف فالوراشون تو کلوز فرندشونه🤣

نگرفتم والا برام جالب بود یه همچین کلیپی تو کلوز فرندز😐😐

توگوگل سرچ کن دانلود وی پ ی ان ... به فارسی انگلیسی ننویس بعد اولین سایتی که بجز گوگل پلی بالامیاد ا ...

متاسفانه گوگل برام نمیاد

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
https://agrd.io/android_vpn_apk   ایمیلم میخوادایمیل بزن بعدرمزهم   بزن  کلمه اول حر ...

@رزصورتی1377    

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
@رزصورتی1377    

مرسی عزیزم

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.