2726

نمیشناسمش کیه

ی کلیپ عاشقونه با اهنگ مهدی یغمایی که میگه

تو که میدونستی عاشق مثل من نیست،چجوری روت شد بگی دوست ندارم

اینو استوری کرده

مردم چشونه😐😐😐😐

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مگه اینستا داری الان بلا؟؟

اره بیبی با فیلت‌ر شکن

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/
اسم قندشکنت رو بگو😁

free v p n

تو نمیشناسی اون میشناسه

وا😐😐😐😐

منم دارم اما روشن نمیشه چطوری روشنش میکنی

به بدبختی والا

همه فیل‌ترشکنام از کار افتاده اینم هر دو ثانیه یه بار قطع میشه😪😭

چطوری قندشکن دانلود میکنید ؟

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
2706