2737
2734
عنوان

چجوری پیشرفت کردین؟؟

316 بازدید | 12 پست

سلام میشه راهنماییم کنید من الان نزدیکه یه ساله که اومدم تو لاین ناخن وکاشت مژههیچ مشتری ندارم وهیچ درامدی ازش ندارم رفتم تو یه سالن به امید اینکه بهم مشتری بده ولی هیچی به هیچی سالنای معروف هم که میگن اگه خودت مشتری داشته باشی بهت صندلی اجاره میدیم اصن نمیدونم از کجا مشتری بیارم بقیه چطوری مشتری زیاد دارن البته اصلا اصلا حسادت نمیکنم براشون کلی هم ارزوی موفقیت میکنم ولی خیلی دوست دارم منم حداقل یه کوچولو کارم بگیره از مامانم پول قرض کردم گفتم بیام برا خودم یه کاره ای شم یواش یواش مشتری میادپولشو میدم ولی الان یه ساله دارم از خرجای خودم میزنم که بتونم پولشو بدم هنوزم کاملا پولشو ندادم🤦🏻‍♀️😅

متعهد...میشه واسه حاجت دلم یه صلوات بفرستین ،،،مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرم برای دوست آشنا با قیمت خیلی کم بزنین بگید مدل بشن براتون پیج بزنید تند تند فعالیت کنید عکساشو بذارید به آرایشگاه هاهم مدل هاتونو نشون بدید. یه تخفیف خوب هم بذارید

موفق باشید انشالله 😍

من کاربری یک روزم👀🌿 قرار بود یک روز اینجا باشم اما پشیمون شدم و برگشتم 😹 عاشق باررررررون🌧️میدونی ،ما کُردا مرز نشین نبودیم! مرزها که به ما رسیدن دیگه نتونستن برن عقبتر😌💪حسین گیانم💚🍃و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است ❤️چه کوهایی نذاشتن رو سر این خونه خاکستر بباره... درخواست دوستی ندید قشنگا♥️ 
تو دیوار تبلیغ کن و اینستا پیج بزن اولا قیمتاتو کم بگو تا مشتری بیاد

تو دیوار و شیپور گذاشتم پیجم دارم قیمتامم تا جایی که بتونم کمه ولی همچنان مشتری ندارم😬

2738
پیج زدم ولی نمونه کار ندارم که بذارم تو پیجم

اولش واسه چن نفر بزن فقط پول موادو بگیر کم کم مشتری زیاد میشه بعدش بده پیجای معروف واست تبلیغ کنن

بعضی سالنا هم هستن درصدی کارمیکنن..

میدونم حق گفتم ولی سر جدت لایک نکن🤦🏻‍♀️🤍                        کنکوریم میشه برا قبولیم با دل مهربونت برام صلوات بفرستی؟ 🤍
بنظرم برای دوست آشنا با قیمت خیلی کم بزنین بگید مدل بشن براتون پیج بزنید تند تند فعالیت کنید عکساشو ...

ممنونم از راهنمایتتون گلم♥️

ممنونم از راهنمایتتون گلم♥️

خواهش میکنم عزیزم ♥️

من کاربری یک روزم👀🌿 قرار بود یک روز اینجا باشم اما پشیمون شدم و برگشتم 😹 عاشق باررررررون🌧️میدونی ،ما کُردا مرز نشین نبودیم! مرزها که به ما رسیدن دیگه نتونستن برن عقبتر😌💪حسین گیانم💚🍃و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است ❤️چه کوهایی نذاشتن رو سر این خونه خاکستر بباره... درخواست دوستی ندید قشنگا♥️ 

باید ارتباطاتت خوب باشه، اونایی که میبینی خیلی کارشون گرفته اول از دورو بریاشون شروع کردن

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن