2733
2739

سلام ...

بچم ۴سالشه.چند وقتی هست از اهنگی و هر صدایی ک از باند پخش میشه میترسه .نسبت ب باند بشدت حساس و مضطرب شد .جدیدا ک دستاشم میزاره رو گوشش مثلا و حاضر نیست تو اون محیط بمونه ...

دیگه باشگاه نمیره بخاطر باند .

راهکارایی دارید ک انجام بدم تا بهتر بشه و ترسش از بین بره؟

هرچی صحبت میکنم فایده نداره 

دختر منم میترسید یه جتد سالی از صدا بلند میترسید. .تا سن 6سالگی رفت یه عروسی ک صدا بلتگند داشت و اونجا چون دوست داشت برقصه و دیگه تحمل کرد و ترسش ریخت از اون به بعد دیگه نترسید .بعد بچه من از همه صداها بلند میترسید مثل صدا وسایل برقی و دریل و ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا از صدای زیاد اهنگو اینجور چیزا گوشاش اذیت شده من خودم انقد مهمونی اینا رفتم با صدای بلند اهن ...

انقدر حساس نبود و نمیترسید .قبلا ک کاملا اوکی بود .چند ماهه ک انگار ترسیده .و محرم یکبار رفتیم جایی مسجد و تو حیاط یهو صدای باند خیلی بلند سوت کشید .از اون روز اضطرابش هم شروع شد و دستاش میزاره رو گوشش .و الان حتا بچهها باهم یکصدا جواب بدن و جیغ بکشن استرس میگیره و میاد بغلم 

نگران سال بعد هستم ک باید بره مدرسه .اگه تو مدرسه و کلاس بچهها باهم با صدای بلند جواب بدن بازم مضطرب میشه .یا با میکروفن حرف بزنن

2731
دختر منم میترسید یه جتد سالی از صدا بلند میترسید. .تا سن 6سالگی رفت یه عروسی ک صدا بلتگند داشت و اون ...

خونه صدای تی وی رو اخر میکنه نمیترسه .یا باندو روشن میکنم با صدای کم میاد با من بازی میکنه ورزش میکنه.حتا خانه بازی میریم ب عشف ماشین برقی و بازی ب صدای باند اونجا کاری نداره میگه صداش کوجیکه ...

اط وسیلههای برقی مثل اسیاب و جرخگوشت و مخلوط کن نمیترسع ...

اما این باند براش یه عول بی شاخ و دم شد 

واقعا راهی نداره بتونم کمکش کنم ک اضطرابش کم شه 

الان جایی بخایم بریم میپرشه باند دارن؟اگه بگم اره میگه روشن نمیکنن؟؟

انقدر حساس نبود و نمیترسید .قبلا ک کاملا اوکی بود .چند ماهه ک انگار ترسیده .و محرم یکبار رفتیم جایی ...

با صدا های کم براش اهنگ بزار برقص خوشحال باشین بعد هر روز یکم صدارو زیاد کن تا عادت کنه براش عادی میشه 

با صدا های کم براش اهنگ بزار برقص خوشحال باشین بعد هر روز یکم صدارو زیاد کن تا عادت کنه براش عادی می ...

مرسی عزیزم 

بنطرتون فعلا نبرمش باشگاه و چندماه صبر کنم؟

چون میگه من دیگه نمیام.باند داره 

مرسی عزیزم  بنطرتون فعلا نبرمش باشگاه و چندماه صبر کنم؟ چون میگه من دیگه نمیام.باند داره  ...

چند وقت نبرش بعد که عادت کرد به صدا بهش بگو اونجا هم مثل خونه هستش ترس نداره تو یه قهرمانی مگه قرمان از باند میترسه 

2738
چند وقت نبرش بعد که عادت کرد به صدا بهش بگو اونجا هم مثل خونه هستش ترس نداره تو یه قهرمانی مگه قرمان ...

مرسی عزیزم.حالا امروز باشگاه داره .باهاش صحبت کنم ببینم میاد یا نه .

واقعا یه معضل خیلی ناراحت کننده شده برا من ....

فکرم همیشه درگیرشه