2733
2734
عنوان

حس میکنم خیلی خستمبرای بار دوم میخام بمونم پشت کنکور💔

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 57 پست
دو مرحله ای شد ذیگ یکی دی یکی تیر 

ولی ممکن هست تغییر کنه قبل این اغتشاشات لعنتی نماینده ها طرح دو فوریتی رو داشتن دنبال میکردن و خیلی مخالفش بودن واقعا هم به ضرره ولی خب ما اگر با برنامه درس بخونیم هیچ مشکلی به وجود نمیاد هر طور میخواد برگزار شه

ممنون میشم برای انجام شدن نیت خیری که دارم صلوات بفرستید♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم من خودم تا حالا دو سه تایی رو دیدم تو اینستا که بار سوم چهرم تو کنکورشون به نتیجه رسیدن حتا یکی بار پنجم تازه پسر بود

یعنی ببین هستن کسایی که قبلا این حس و درد رو تجربه کردن و الان سالایه آخر دانشگاهشونه و تو فکر مطب زدن هست و خیلی هم سالایه پشت کنکور یادشون نمونده

این سال ها بالاخره تموم میشه تو هم بالاخره ۳۰ ، ۴۰ سالگی رو تجربه میکنی حالا خودت انتخاب کن دوست داری در این سن به هدفت رسیده باشی یا یه رشته ی دیگه رو خونده باشی؟!

و اگه تنبلی نکردی اینو بدون که هیچ کاره خدا بی حکمت نیس

شاید قسمتت اینه که سال دیگه وارد دانشگاه بشی تا با یه آدم اوکی اشنا بشی

دوستایه خوبی نصیبت بشه

2731
اخه چقدر لذت ببرم ادم خسته میشه 

ببین اگر روحیت رو ببازی تمومه انگیزه داشته باش.

دوست من چی که با رتبه ۴۷۰۰ مجبور شد پشت بمونه خودت رو مجبور کن روحیه داشته باشی

2740
قربونت برم عزیزم مرسی  سوال‌مشاورخ ای درسی هرچی داشتین درحد علمم و توانم پاسخ میدم❤️

باشه عزیز مهربونم.

میشه درخواست دوستی بدم؟

ببین عزیزم من خودم تا حالا دو سه تایی رو دیدم تو اینستا که بار سوم چهرم تو کنکورشون به نتیجه رسیدن ح ...

چه خوب گفتی آره واقعا من هم کم ندیدم کسایی که ۴ ۵ سال کنکور دادن و به چیزی که میخواستن رسیدن مهم اینه اشتباهمون رو تکرار نکنیم و روحیه داشته باشیم بعدش قطعا به هدفمون می رسیم.

وای مبارکه عزیزممم  کدوم دانشگاه میشه یکم از تجربه های مفید سال کنکورت بگی ؟

قربونت عزیزم 

اگه اشکال نداره دانشگاهمو نگم 

ولی من تعهدی قبول شدم 

از تجربه های مفید بخوام برات بگم استفاده از منابع درست بود 

مثلا زیست ای کیو گاج داشتم ریاضی مهر و ماه شیمی خیلی سبز فیزیک نشرالگو 

و اینکه ازمون حتما حتما شرکت کنید و سوالاتش رو خوب کار کنید و تحلیل کنید 

اکه میرید قلمچی از سوالای زیستش غافل نشید 

توی دوران جمع بندی خیلی خیلی به سوالای کنکور اهمیت بدید و خوب کارشون کنید 

نوشتن خلاصه نویسی هم دوران جمع بندی خیلی به دردتون میخوره مخصوصا دوران تورق سریع (یک هفته مونده به کنکور)

قربونت عزیزم  اگه اشکال نداره دانشگاهمو نگم  ولی من تعهدی قبول شدم  از تجربه ...

عه منابعت مثل منه 

فقط من ای کیو زیست منبع سطح دومم هست با فیزیک نشر الگو تو از همون اول آی کیو رو کاری کردی؟

عزیزم من درخواست دادم اگر دوست داشتی قبول کن

2706