2703
2553

یعنی امسال میشه بار ۳ام ک کنکو میدم شب و روزم شده گریه تا پشت کنکور نمونید  نمیفهمید چه فشار استرسی به روان ادم وارد میشه چقدر ادم پژمرده میشه همش هم ترس از نشدن 

میشه یه جمله بهم بگید یکم حالم بهتر شه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
میفهمتت خیلی سخته  تلاش میخواد پشت کار میخواد  منم روزای سیاهی رو گذروندم  روزایی ...

عزیزم 😍😍

سال چندم قبول شدی؟از کی شروع کردی؟

اشتباهاتت چی بود؟

ممنون میشم برای انجام شدن نیت خیری که دارم صلوات بفرستید♥️

ببین من هنوز ک هنوزه اثرات پشت موندن روم مونده اما نمیتونم بهت بگم وقتی سایت رو باز میکنی میبینی همونیه ک میخواستی چ ارامشی ب روحت تزریق میشه

الان میرم جلوی ایینه ب خودم میگم اون شبا ب این روزا میارزید

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
2714

روزایی که برا کنکورم میخونی جزو عمرته درس بخون لذت ببر ازش 

من زمان کنکور میگفتم کی تموم میشه 

الان ارزومه اون روزا وقتی میرسی به هدفت حس خاصی نداری پس از مسیر لذت ببر

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
میفهمتت خیلی سخته  تلاش میخواد پشت کار میخواد  منم روزای سیاهی رو گذروندم  روزایی ...

تاپیک های قبلیت که اینو نمیگه

🧨✨  خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن                      اللهم عجل لولیک فرج 🤲به حق زینب کبری س  میشه ،مطمئن ام تلاش ها و زحماتم نتیجه میده 🤲🌹😍 راستی قول میدم یک روز  تاپیک بزنم (من، بالاخره بعد از سه سال تونستم ) نی نی سایت ی تاپیک اینجوری به من بدهکاره😁🧡

خواهر من ۴ بار کنکور داد دندان مشهد اورد توام مطمعن باش میاری فقط کم نیار

یادمه اونم یکسال مریض شد کارش کشید ب قرص اعصاب اما ادامه داد این وسط گاهی با من حرف میزد که چقد دلش شکسته دیگران خیلی مسخرش نیکردند اما الان تا کمر خم میشن جلوش خانم دکتر خانک دکتر از دهنشون نمیوفته توام ادامه بده بذا دهنشونو ببندن

سرزمین عجایبه اینجا 👁

دوست صمیمیم با رتبه های واقعا خوب امسال هم مونده پشت و قراره کنکور چهارمشو بده

بزار بهت بگم دانشگاه رفتن هنر نیست تو خیلی راحت میتونی یچیزی بزنی و بری! هیچ افتخاری نداره صرفا یچیزی رفتن

هنر همینه که بمونی و بجنگی برای ی چیز خاص ک میخوایش

تا وقتی روش درس خوندنت رو تغییر ندی موفق نمیشی.

من درک میکنم چقدر فشار روی خودت احساس می‌کنی.

خودم یکسال پشت کنکور بودم مامانم نابودم کرد.

چندین سال هم آزمون استخدامی شرکت کردم. کلی از فامیل آشنا و خانواده طعنه شنیدم 

2706