2733
2734
عنوان

تو شهری رد شدم بیاین بچه ها

108 بازدید | 9 پست

یک ساله خورده رفتم گواهی نامه نوشتم آیین نامه قبول شدم الان سه بار رد میشم توشهر هربار رد میشم باید ۱۶۰ پول بدم تا سه بار پولم ندارم ازاد بگیرم اصلا پول ندارم اونم باید ۱۳۰ بدم تا الان کلی خرج کردم دوستم دارم بگیرم بابام ماشین ندارم داداشمم دستم نمیده بخدا نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اینقدر رد شدم داشت دورقمی می شد منم ناامید شده بودم ولی بالاخره قبول شدم تو هم بالاخره قبول میشی

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

چه کم میدادی من هر بار ۲۵۰ دادم 

منم دفعه اول اصلا ماشین جلو نرفت دفعه دوم هم همینجوری رد کرد دفعه سوم گذاشتم نفر اخر و هی با افسره حرف زدم اونم فقط دو مورد رو ازم امتحان گرفت و قبول شدم 

کابوسم شده بود 

تو هم بذار نفرات اخر برو هول هم نشو نگا میکنن استرس داشته باشی ردت میکنن 

2740