2733
2739
عنوان

دارم میمیرم دلم آشوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 50 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا خواب بد رو تعبیر میکنی ؟؟؟پیامبر صلی الله علیه و سلم فرمودن خواب بد رو برای هیچ کس تعریف نکنید

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو دلم نی نی داره...گناه داره ...خوابیده  الحمدلله الذی بنعمته تتم الصالحات

اولن چرا دنبال تعبیر خوابت رفتی؟

خوشت میاد!!

بعدشم هرموقع خواب بد میبینی به نیکی تعبیر کن بدونه اینکه بدونی تعبیرش چیه.

بعد اینکه این خواب رو چه ساعتی دیدی؟؟

چون مهمه

خدایا شکرت بابت پسرمو باباش🥰

عزیزم به نظرم کارت خیلی اشتباهه که قهر می‌کنی خونه و بچتو رها می‌کنی ، روانشناسا میگن اگه قصد طلاق و جدایی نداری قهر نکنید ، مرداد از قهر کردن متنفرن ، زنی که قهر کنه نمیره دنبالش به فکر جدایی میفتن ، بچتم این وسط گناه داره ولش می‌کنی . علت قهرت خیلی مهمه ؟ من نمی‌خوام قضاوتت کنم ولی وویس ها و کلیپ های دکتر حبشی رو که گوش میکنم اینارو میگه. اگه زندگیتو دوست داری قهر راه درست شدن هیچ مردی نیست

2740
عزیزم به نظرم کارت خیلی اشتباهه که قهر می‌کنی خونه و بچتو رها می‌کنی ، روانشناسا میگن اگه قصد طلاق و ...

چون خودش انداختم بیرون.. الان بگوه خورذن افتاد میگه برگرد عصبی شدم و فلان بهمان

بعدم سعی کن وقتی خواب بد دیدی دنبال تعبیرش نری چون میره رو مخت و روحیت خوب نیست

اول از همه صدقه بده بعد به نیکی تعبیرش کن برا خودت

هر روز هم آیت الکرسی و سوره قدر فراموش نشه..

لطفا سعی کن زودتر بری پیش فرزندت اون بچه بهت نیاز داره خیلی شدید از دوری شما نا آرومه بخاطر همین این خواب رو دیدی

این بچه داره اذیت میشه اگه زودتر نری ممکنه واسه همیشه فراموشت کنه چون سنش کمه و زود یادش میره

چون خودش انداختم بیرون.. الان بگوه خورذن افتاد میگه برگرد عصبی شدم و فلان بهمان

آهان فکر کردم خودت رفتی ، خب تصمیمت چیه ؟ میخوای برگردی ؟ پیش مشاور برو حتما اگه شرایطشو داری . صدقه بده واسه خوابت ، هر خوابی تعبیر نداره

لطفا حرفامو جدی بگیر نگو پدر نمیذاره و فلان و قهرم با شوهرم و اینا...

ببین رُک بگم هیچکس به فکر بچت نیست ن پدرت ن فک و فامیل هیچ کدومم بیشتر از دو روز نگهش نمیدارن..

به بابات بگو من بچم برام مهمه بلندشو برو خونت پیش بچت واقعا درکت نمیکنم که تو تولد یکسالگیش کنارش نبودی میخوای الانم نباشی!!!

اگه به کارت ادامه بدی فراموش میشی

لطفا حرفامو جدی بگیر نگو پدر نمیذاره و فلان و قهرم با شوهرم و اینا... ببین رُک بگم هیچکس به فکر بچت ...

😓😓😓گیر کردم... من الان باراولم نیس میام قهر... بارها هم ب بابام گوش ندادم و برگستم بخاطر بچه... ایندفعه نمیتونم باز اشتباهاتم و تکرار کنم