2733
2739
عنوان

خونه تکونی رسم قدیمیه...

| مشاهده متن کامل بحث + 18156 بازدید | 1419 پست
سلام عزیزم ❤️ به نیت حاجت روایی شما  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم فرجنا به اللهم عج ...

ممنونم عزیزم 

امیدوارم همه به ارزوهای قشنگشون برسن اول از همه شما

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2731
ممنونم عزیزم  امیدوارم همه به ارزوهای قشنگشون برسن اول از همه شما

ممنون از دعای قشنگت مهربون 💓

ان شاء الله که خدا بهترین ها رو نسیبت کنه و امام زمان یاورت باشه و عاقبت بخیر شی ❤️❤️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

💗پاداش منتظران ثابت قدم💗 🔵 امام حسین علیه السلام فرمودند: 🌕 مهدی دارای غیبتی است که گروهی در آن مرحله مرتد می‌شوند و گروهی ثابت قدم می‌مانند و اظهار خشنودی می‌کنند. افراد مرتد به آنها میگویند: این وعده کی خواهد بود اگر شما راستگو هستید؟! ولی کسی که در زمان غیبت در مقابل اذیّت و آزار و تکذیب آنها صبور باشد، مانند مجاهد است که با شمشیر در کنار رسول خدا صلی الله علیه و آله جهاد کرده است. 📚 بحارالأنوار، ج ۵۱، ص ۱۳۳

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2738
🙃

سلام دوست گلم 🌹 

به نیت حاجت روایی شما 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم فرجنا به

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری س 

از طرف شما هدیه به صاحب الزمان عج 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

🔵 روز ظهور، روز پایان بردگی مردم

🌕 پیامبر صلی الله علیه و آله فرمودند:

🔹 خداوند به وسیلهٔ او (مهدی عجل الله فرجه) دروغ را (از دلهای مردم و از متن جوامع) بزداید و سختیهای روزگار را برطرف گرداند؛ و طوق بردگی را از گردنهای شما بیرون آورد.

🔴 مولای عزیز و دوست داشتنی من،آغاز امامتت مبارک

❤️ تا پای جان پای عهدم با شما می‌مانم

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری 

سلام دوست گلم 🌹 

به نیت حاجت روایی شما 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

سلام دوست گلم 🌹 

به نیت حاجت روایی شما 

🔴 می‌دانی چرا غیبت این همه طول کشید؟ چون تاریخ پُر است از آدم هایی که فکر می کنند یک دست صدا ندارد. همین دست‌ها اگر هم پیمان می‌شدند کار به اینجا نمی‌رسید.

🔵 اکنون اما فصل هم‌عهدی رسیده، بیا با امامِ خویش تجدید بیعت کنیم و بر عهد خود پایدار بمانیم شاید تمام شود این فِراق و تنهایی

روزبیعت#  

#عید_بیعت

2706