2733
2739
عنوان

ب نظرتون این پیامو بدم ب شوهرم؟؟

415 بازدید | 34 پست

ماتو یه ساختمونیم مادرشوهرم صبح از خواب بیدارم کرده میگه خودت تنها اینجا نمونی  بیا ببریمت خونه بابات گفتم  ن ممنون  برید ب سلامت بعد دوباره گفت میری خونه بابات نمونی اینجا شوهرم میگفت میخواد حوصله ات سر نره که اینو میگه ولی من میگفتم منظور داره تااینکه الان گفت یوقت یکی در زد راهش ندی تو خونه !! یعنی من تنها نمونم که چی؟ خجالت نکشید همچین حرفی زد شوهرم سرکاره میخوام بهش پیام بدم بگم ب مامان تو هیچ ربطی نداره که برامن تعیین تکلیف کنه کجا برم کجا نرم خیلی جلو خودمو گرفتم که جوابشو ندم واحترامشو نگهش داشتم زن گنده خجالت نمیکشه به من میگه یوقت یکی میاد توخونه ات در و باز نکنی رو کسی رو راه ندی )خیلی بهم برخورده 

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ول کن بابا

خیلی بهم برخورده بااین طرز حرف زدنش من که نمیرم خونه بابام

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 
2731
2738

پیام نده سوتفاهم پیش میاد تو پیام وقتی اومد بگو 

با خنده و شوخی بگو 

مامانت فک میکنه من کوچولوام که اینجوری میگه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

عزیزم چون با مادرشوهرت یه جایی و همش حس کنترل شدگی داری برداشت بد کردی از حرفش وگرنه اصلا حرف بدی نگفته فقط نگرانته منم مدتی که پیش خانواده شوهرم بودم همیشه حس اینو داشتم که میخوان کنترلم کنن و از هر موضوعی سردربیارن ولی الان که دورم میبینم واقعا تو بعضی موارد هم من بیش از اندازه حساس بودم

ول کن الکی خودتو اذیت نکن نزار بفهمه روش حساسی به شوهرتم نگو چون مردا درک نمیکنن منم تقریبا مشکلات مشابه تورو دارم انقد به شوهرم گفتم الان دیگ اصلا براش مهم نیست تازه بعضی وقتا میگه عجب کرده الان پشیمونم که خیلی چیزارو بهش گفتم اگرم میگی با ملایمت بگو مامانت اینطوری به من گفته منظورش چیه؟ یکجوری بگو شوهرت نفهمه رو مامانش حساسی و از رفتاراش عصبی میشی

شاید تو حساس شدی واون نگرانته تورو عین دخترش میبینه

غلط کرده برامن تصمیم بگیره و دخالت کنه تو رفت وامدم اگه برم یه خونه بابام یه داستانه نرم یه داستان درست میکنه فتنه خانم

2706