2737
2734
عنوان

شیرازیا بیاین تو رو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 36 پست
تنها چیز واجب برای کنکور کتاب کمک درسی هست و آزمون دادن اگر هزینش نبود میشه خودت کپی کن و توی خونه ش ...

عزیزم من اولین تجربم نیس ک همه اینا رو میدونم ولی مشکلم یه چیز دیگس

به ارواح جدم کاربری دست دو نفره وگرنه اینقدر احمق نیستم که تاپیک هایی بزنم که زمین تا آسمون مغایرت دارن:/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من این هزینه رو‌برو‌دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد رشته خوب نیاوردم برم رشته به درد نخور اونوقت بعد لیسانس بیکار بشینم خونه؟

به ارواح جدم کاربری دست دو نفره وگرنه اینقدر احمق نیستم که تاپیک هایی بزنم که زمین تا آسمون مغایرت دارن:/
آموزشم خیلی ضعیف بوده  خدا رو سر شاهده معلم میومد پای تخته یه ساعت فکر می‌کرد نمیتونست حل کنه ...

الهی میدونم چی میگی آشنا هستم با سطح مدارس اونجا 🥺🥺🥺 ولی راه چارش خرج زیاد نیست بخدا 

اول کتاب بعد کمک درسی بعد تست و مرور اگر نشد تازه فیلم و کلاس بعد فیلم رایگان هم هست سایت آلا قیلم همه درس ها رو رایگان گذاشته خیلی هم کیفیتش قابل قبول هست باز اگر نفهمیدی برو کلاس یا فیلم بخر راه موفقیت خرج کردن نیست این رو مطمئن هستم.

ولی میدونم تو موفق میشی با این روحیه و خانواده خوبت قطعا میتونی.❤️❤️

فقط اشتباه هات رو پیدا کن

ممنون میشم برای انجام شدن نیت خیری که دارم صلوات بفرستید♥️
2731
عزیزم من اولین تجربم نیس ک همه اینا رو میدونم ولی مشکلم یه چیز دیگس

چی عزیزم؟

دوست داشتم اگر بشه با هم صحبت کنیم به هم کمک کنیم همین

الهی میدونم چی میگی آشنا هستم با سطح مدارس اونجا 🥺🥺🥺 ولی راه چارش خرج زیاد نیست بخدا  اول ک ...

عزیزم شاید باورت نشه ولی من هم از آلا فیلم دیدم هم تاملند ولی بازم نشد

باید حضوری بزم تا اشکالامو بپرسم

خیلی روحیم داغونه خیلیییی از فکر دور بودن از بابام و فشار اقتصادی که وارد میشه دو روزه دارم گریه میکنم🥺

خیلی دعا کن برام

شمام موفق باشی گلم

2740
سوال من یه چیز دیگه بود ممنون میشم کامنت حاشیه ای نذارین

کامنت حاشیه ای نیست!

دارم راه بهتر رو بهتون نشون میدم 

استاد های شیراز و تهران قابل مقایسه نیستن 

اجاره زرگری و قصردشت هم گرون هست 

اما گذشته اون روزا،گذشته اون شبا...حالا دنیا اینجوریه،اینجوری که تو هم باید تموم بشی برام.از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم...اگر قراره دوستت نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا.من پرنده میشم،تو شاه ماهی...من تموم میشم،تو شروع.خوشبحال دنیا که تورو داره طفلک من،که ندارمت...اما طوری نیست،فقط۳۷ ثانیه طول میکشه تا تموم بشه نداشتنت
عزیزم شاید باورت نشه ولی من هم از آلا فیلم دیدم هم تاملند ولی بازم نشد باید حضوری بزم تا اشکالامو ب ...

عزیزم الان فهمیدم چی میگی خیلی اوضاع آموزشت داغون بوده فهمیدم.🥺🥺

گلم میشه خصوصی صحبت کنیم یک پیشنهاد داشتم

با وجودی که می‌دونم اینقدر فشار و هزینه برای والدینت زیاده  و ما تون درست نیست ولی اگر خواستی سمت زرگری جایی پیدا کنی یه محله هست به  اسم ابیوردی و یکی هم تلخه داش اینا محله های قدیمی  نزدیک به زرگری هستن که شاید قیمت مناسب گیرت بیاد ولی  زرگری خیلی خیلی قیمت‌ها بالاست

چی عزیزم؟ دوست داشتم اگر بشه با هم صحبت کنیم به هم کمک کنیم همین

من از نظر عاطفی یه ضربه خیلی سنگین خوردم

مشکلات خانوادگی زیادی دارم

از نظر آموزشی هم داغونم 

چرا نشه گلم اتفاقا خوشحالم میشم یه هم صحبت پیدا کنم❤

عزیزم الان فهمیدم چی میگی خیلی اوضاع آموزشت داغون بوده فهمیدم.🥺🥺 گلم میشه خصوصی صحبت کنیم یک پیشن ...

بله حتما

خب چرا باید از شهر خودتون بری شیراز؟شهر خودتون نداره؟

این کارونکن نتیجه مطلوب نگیری به عمر خجالت داری

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
من از نظر عاطفی یه ضربه خیلی سنگین خوردم مشکلات خانوادگی زیادی دارم از نظر آموزشی هم داغونم  ...

کاس درگیر چیز های عاطفی نمیشدی اون ها درست میشه ولی این یکی خیلی سخته🥺

2706