2703
2553
عنوان

شیرازیا بیاین تو رو خدا

232 بازدید | 36 پست

حالم خیلی بده بچه ها

من پشت کنکوریم دو ساله نتیجه مطلوب به دست نمیارم حالا بابام میگه میخام تو و مادر و آبجیت رو ببرم شیراز تا بری کلاس کنکور.خودش به خاطر شرایط شغلیش به هیچ وجه نمیتونه بیاد شیراز با ما زندگی کنه(اهل سعادتشهر هستم)

از خودم متنفررررررم که عملا دارم باعث دور بودن خانواده میشم و وضع مالیمون اصلا خوب نیس میخواد ماشین رو بفروشه خرج زندگی و کلاس من کنه  

گفته دنبال آموزشگاه کنکور باش زدم تو نت ولی من که نمیدونم خوبن یا نه کسی آموزشگاه خوب سراغ نداره؟رشته تجربیم

بعد بیشتر آموزشگاها تو محدوده زرگری یا قصر دشت بودن کسی میدونه اوضاع اجاره یه سوییت خیلی کوچولو اون اطراف چطوره؟

تو رو خدا کمکم کنین

به ارواح جدم کاربری دست دو نفره وگرنه اینقدر احمق نیستم که تاپیک هایی بزنم که زمین تا آسمون مغایرت دارن:/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا این کار رو نکن موفقیت توی کنکور به کلاس رفتن و خرج کردن نیست به خانوادت ضربه نزن الکی

این حرف شما مال کسیه که اولین تجربش باشه نه منی که دوسال جون کندم و هیچی به هیچی

به ارواح جدم کاربری دست دو نفره وگرنه اینقدر احمق نیستم که تاپیک هایی بزنم که زمین تا آسمون مغایرت دارن:/
2456
چه باباهای پیدا میشن واقعا آدم از پدر خودش ناامید میشه

نه عزیزم اینجوری نگو

تاپیکای قبلیم رو بخون...:)

فقط دوس داره به یه جایی برسم وگرنه همچین پدری نکرده برام

حتما نباید کلاس حضوری بری و اسیب به خانواده هم بزنی!

اموزشگاه تام لند و کلاسینو واقعا خوبن 

استاد های خوب رو پیدا کن و برو سراغ همونا 

انلاین 

اما گذشته اون روزا،گذشته اون شبا...حالا دنیا اینجوریه،اینجوری که تو هم باید تموم بشی برام.از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم...اگر قراره دوستت نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا.من پرنده میشم،تو شاه ماهی...من تموم میشم،تو شروع.خوشبحال دنیا که تورو داره طفلک من،که ندارمت...اما طوری نیست،فقط۳۷ ثانیه طول میکشه تا تموم بشه نداشتنت
2714
حتما نباید کلاس حضوری بری و اسیب به خانواده هم بزنی! اموزشگاه تام لند و کلاسینو واقعا خوبن  ا ...

سوال من یه چیز دیگه بود ممنون میشم کامنت حاشیه ای نذارین

عزیزم من هم امسال سال دومم هست شما سال سومته؟

چهارم

دو سال پشت بودم یسالم ک مدرسه

شما اهل کجایی

تنها چیز واجب برای کنکور کتاب کمک درسی هست و آزمون دادن اگر هزینش نبود میشه خودت کپی کن و توی خونه شرایط آزمون رو شبیه سازی کنی.

مشاور هم بستگی به خودت داره اگر فکر میکنی خیلی اشتباه داری استفاده کن ولی من که سال قبل کنکور دادم مشاوره گرفتم خیلی هم راضی بودم اما هر چیزی که خصوصی میگفتن توی کانال هم بود خیلی خوب بودن واقعا به جز اینکه خودت باید برنامه ریزی میکردی 

کلاس و فیلم هم موقعی که مشکل داشتی واقعا اون هم مبحثی نه همه درس ها

ممنون میشم برای انجام شدن نیت خیری که دارم صلوات بفرستید♥️
به نظرم روشت اشتباه بوده اگر تمام تلاشت رو کردی

آموزشم خیلی ضعیف بوده 

خدا رو سر شاهده معلم میومد پای تخته یه ساعت فکر می‌کرد نمیتونست حل کنه بعدم میگفت شما فکر کنین جوونین دغدغه ندارین من ذهنم درگیر بچمه😐

چهارم دو سال پشت بودم یسالم ک مدرسه شما اهل کجایی

اگر میخوای تا توی شخصی بگم ما الان ساکن یک جای نزدیک شما هستیم بیشتر نمی تونم بگم دوست ندارم شناسایی بشم 

ممنون میشم برای انجام شدن نیت خیری که دارم صلوات بفرستید♥️
2706