2733
2739
عنوان

چیدمان منزل

158 بازدید | 4 پست

سلام خوبین یه سریوسیله هایجهیزیهبا من بوده یه سری با شوهرم حالا بعضی چیزا رنگ‌اش پسند من نیس شما نظر بدید ببینید باهم جور درمیاد اینا 

مبل و فرش طوسیه میز جلو مبلی میز تلویزیون میز ناهار خوری کنسول قهوه ای روشن کف و دیوار خونه سرامیک سفیده اپن آشپزخونه سفیده کابینتای آشپزخونه قهوه ای وسایل برقی آشپزخونه هم استیله طوسی رنگ 

1402/01/15 فهمیدم که یه نفر سوم قراره به خانوادمون اضافه بشه خدایا خودت مراقبش باش ❤ خوش اومدی پسر قشنگ من بردیای من 1402/09/08 😍😍

جور نباشه امکان تعویض داری؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وسایل ها رو نچیندم عکسش هم الان ندارم که بزارم تا فردا احتمالا ببریم تو خونه اون موقع احتمالا بتونم بزارم عکسشو 

نه تعویض نمیتونم بکنم

1402/01/15 فهمیدم که یه نفر سوم قراره به خانوادمون اضافه بشه خدایا خودت مراقبش باش ❤ خوش اومدی پسر قشنگ من بردیای من 1402/09/08 😍😍