2737
2734
عنوان

دمتون گرم ⁦❤️⁩😍

201 بازدید | 22 پست

خواهرای عزیز خودم رفیقای بامرامم عاشق تک تکتون هستم مهربونیت من ⁦❤️⁩ از اینکه شما رو دارم خیلی خوشحالم ببخشید دیروز حالم خوب نبود یکم نگران حالم بودیم من دورتون بگردم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩😘😘😘😘بمونید همتون برام مهربونای خوشگلم ⁦❤️⁩😍😘

https://uupload.ir/view/436b771d15db8f1b09c2db435f247b1636777890-480p_if5h.mp4/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ایی جانم😃😃😃😃😃🥰🥰😍😍

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          
@آنااام     @پرنسس1234     @دخترمهربوون۲    

🥲🤔سلام عزیزدلم خوبی؟

😁😍چه خوبه که بازم خوشحالی نبینم ناراحتیتو دیه دورت بگردم 😍😍😍😍

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸
🥲🤔سلام عزیزدلم خوبی؟ 😁😍چه خوبه که بازم خوشحالی نبینم ناراحتیتو دیه دورت بگردم 😍😍😍😍

فدات اجی خوبم منم خوبم خداروشکر 

شما ها هستین نمیزارید من ناراحت باشم 😘😘😘

واااای خداروشکر که حالت خوبه 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

خدااایاااا ممنونتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍

مرسی که حالتو خوب کردی😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

تنکیو وری ماچ😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          
الکیییییییی😂😂 من فدات عزیزم خوشگلم

😂😂😂😂😂مرص

2706