2733
2739
عنوان

قد 147

1954 بازدید | 65 پست

دکتر بم گفت دخترت میشه 147 رو این منحنی هستش 9 سال و نیمه وقتی شنیدم دوست داشتم بمیرم خودم 153 شما بگید من چیکار کنم خیلی بش میرسم تا اونجایی ک بتونم والیباال هم میره اما فکر نکنم تاثیر داشته باشه اونجوری حرکت خاصی نمیکنن ک قدشون بلندشه جمعیت زیاده،،،،، حوصله زندگی رو ندارم، نمیتونم از ذهنم بیارمش بیرون 

سلام دوستان نی نی سایتی من ،، اونایی که میخواین استخدام بشین پیج منو تو ایستاگرام فالو کنین، هر روز نکات و مطالب آموزشی میزارم، پیج من estekhdami139898 هستش، آگه مطالبم مفید بود لایک یادتون نره 

اینقد فکرشو میکنم ک خودم آخر مریص میشم

سلام دوستان نی نی سایتی من ،، اونایی که میخواین استخدام بشین پیج منو تو ایستاگرام فالو کنین، هر روز نکات و مطالب آموزشی میزارم، پیج من estekhdami139898 هستش، آگه مطالبم مفید بود لایک یادتون نره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید دارو و... بخوره به ۱۵۰ برسه خوبه

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2728
همسرت چنده قدش؟

165 اگه میخواست ب ژنتیکش بره باید 154 میشد ولی خوب رو این منحینه ایتقد ناراحتم خدا ک یکم بیشتر می‌شد حداقل 

دوست منم قدش ۱۴۷ هست، بهترین دانشگاه درس خونده و الان کارمند بانک هست، تو اجتماع هم هیچ مشکلی نداره

هیچکس هم با تعجب نگاهش نمیکنه خیلی هم معمولیه تو جامعه و شوهرش قدش ۱۸۸ هست!

وقتی تو اینجوری هستی توقع داری بچه ات اعتماد به نفس داشته باشه؟!

2738
فکر نکن بهش من دخترخالم قد باباش ۱۶۰ ایناس خودشونم دکتر بهشون گفته بود کوتاه میشن الان ۱۵ سالشه ۱۷۰ع ...

ن ب منحنی ربط داره، الان رو این منحنی چطور میشه بره بالاتر خوب قد آلات‌ هم کوتاست 😭😭😭😭😭

منحنی دیگه چیه 

برای چهارچوب در بارفیکس بخر 

بارفیکس بره

بیایید یه کار کوچک برای فرج مولا بکنیم بعد از هر نماز ۱۰ باراَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بخوانیم..صلوات خاصه حضرت زهرا،،،اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک.بارپروردگارا؛ درود فرست بر فاطمه و پدر بزرگوارش و همسر گرامی‌اش و فرزندان عزیزش (و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی)، به تعداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد..................هرگز به مقصد نمیرسید،مگر آنکه همه‌ی راه را با همه احتمالاتش یکبار<حس>کرده باشید:)
پریود شده؟ اگه نشده با تغذیه درستش کن الان چند قدش ببین دکتر اگه صفحه رشد رو تبینه ک نمیتونه نظر ...

ن هیچی نداره بلدغ هم نشده خداردشگر ، تغذیش بد نیست بزور و با دعوا آجیل و شیر و...  میخوره 

منحنی دیگه چیه  برای چهارچوب در بارفیکس بخر  بارفیکس بره

بارفیکس خو میگن باید اصولی باشه چند سال وصل بود نمی‌رفت ژیمنتاسینبک خوبه یا ن،، نمیدونم چیکار کنم هر ورزشی بخوام بفرستم باید خصوصی باسه چون آلان تاینش نمیخوره ب کلاس ها 

دکتر غلط کرده اگه اونجوری بود قد من الان باید 170 می‌بود بابام 185 مامانم168 ولی من 160😐 خواهرام ازم کوچکترن قد یکی 170 یکیم که ده سالشه 165 همش چرته ببر یه دکتر خوب تقویتی بده بش بعدم شیر بخوره ورزششم بکنه قد میکشه

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
دکتر غلط کرده اگه اونجوری بود قد من الان باید 170 می‌بود بابام 185 مامانم168 ولی من 160😐 خواهرام از ...

عزیزم دکتر ک طبق ژنتیک نمیگه اگه طبق قد من و باباش بود باید 154 میشد،،، اما با توجه ب روند رشدش خیلی کنده 

2706