2737
2739
عنوان

چجوری با همسرتون آشنا شدید

235 بازدید | 25 پست

سلام عزیزان 

یهو بعد تاپیک ها ک همش انرژی منفی و حال بد 

گفتم بزنم 

من خودم اولین بار تو کاروان زیارتی کربلا 

ی پسره خیلی سر ب زیر مودب و آقا و چشم پاک 

همین شد ک من ک اون زمان از همه پسر ها بدم میومد 

ما همه موقعیت ها کنار هم نزدیک و رو برو می افتادیم 

ی شب رو برو من نشسته بودم از فاصله دور 

ی بار نگاهم رفت سمش 🥺😍 یهو دیدم ینی پسری ک هیچی سمت ی خانم نگا نیمکرد برگشت نگام کرد 

اون لحطه بود ک مهرش ب دلم نشست 

آشنا هم بودن همکار بودن بابا ایشون با پدرم 

فامیلیم 

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

تو خیابون 

افکار من دقیقا تو آهنگ بهشت تتلو خلاصه میشه. (BTS)نه میشناسمشون نه حتی 1 آهنگشون و شنیدم فقط حااال کردم بنویسم  BTS چون پسرای گروهش برام بانمکن.تتلیتی م بشدت با آهنگاش حال میکنم. شادمهریم خراااب😍ب قول تتل ببین اینا چی ن ک بینشون این منه تیکه پاره آدم ترینم. گاهی آدم با 1 اشتباه 19 نمیشه صفر میشه... خطاب ب حسودایی ک بخاطره اسم کاربریم بام بحث کردن ک واسه باره 100م ترکیدم دوباره همین اسم کاربری و گذاشتم😌انقدر ساز میزنیم ک زمانه برقصد ز ساز ما روزی رسد ک زمین خلاف بگردد زناز ما (شما حتی ایمانتونم بوی گناه میده) از بدا نترس چون میدونی چقد بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقد بدن...از خودم شرمنده شدم وقتی فهمیدم زندگی یک جشن بالماسکه بود درحالی ک من درآن با چهره ی واقعی حاضر بودم...(حتی اگر باتو مخالف باشم باز درجبهه ی تو می مانم. پس نترس).. این ک یه عده میگید چرا اکثرا میشناسنت چون از 97 عضوم.فقط97 بار تعلیق شدم😊بچه مشهد متعصب رو مشهدیااا😎😌عشقِ شله با قیمه فراوووون. یه بیماری دارم اسمش اینه(کُخ) ینی کخ دارم. فقط یه مشهدی میفهمه اسم بیماریمو😁😂من 0 و 100 م حدوسط ندارم یا مهربونم و خوش زبون یا یه روانیه سنگدل بددهن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تو مرکز نیکوکاری باهم کار جهادی میکردیم . من واقعا حسی بهش نداشتم اما اون میگفت از دوره ی دبیرستان منو دیده بوده اون طرفا و همیشه به فکرم بوده تا دوباره میبینتم 😁

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡

مجردم

برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) دعاکنید🤍خدایا کمکم کن زخمایی که تو قلبمن التیام بیابین جزتو پناهی ندارم🤍شاید منم خوب شدم یه روزی..باوجود زخمام به خودم افتخار میکنم