2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینکه اگه بقیه میزاشتن چه زندگی عالی داشتم اما بهترین روزای زندگیمو به گند کشیدن

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
یه اشتباه بچه گانه تو سن کم که تا الان مسیر زندگیمو عوض کرده...باورم نمیشه همه چیز از یه اشتباه بچه ...

میشه بدونم چی بوده یا چطور این اتفاق رخ داد 

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍

اون شبی که بعداز سالها با مشت دوبار توگردنم زد والان از گردن درد دست داستم کم جونه ودارم میمیرم از درد ...وهرگز یادم نمیره وهرگز نمی بخشم .هیچ وقت همیشه وقتی یادم میاد بهش میگم صدباربدتر سرت بیاد .بیفتی زیر پا التماس کنی واسه یه لیوان آب

میشه بدونم چی بوده یا چطور این اتفاق رخ داد 

من خیلی سنم کم بود تو پارک یه پسره از دختر همسایه مون شماره گرفت منم اون سال ها تازه گوشی گرفته بودم بعد پسره گفت تو هم شماره ات رو بزن...منه ساده خنگ گفتم حتما اینو گفته که دل من نشکنه وگرنه منو میخواد چه کار،توروخدا ببین من چقدر خر بودم...همه چیز از اون شروع شد و بعد از ماجراهایی که با اون پسره داشتم ادم های اشتباهی وارد زندگیم شدن...من گفتم ولی نمیدونم چطوری قضاوتم میکنید یا نمیکنید

من خیلی سنم کم بود تو پارک یه پسره از دختر همسایه مون شماره گرفت منم اون سال ها تازه گوشی گرفته بودم ...

سعی کن دوباره خاطرات خوب رو شروع کنی هرچند سخته اما با خودت بگو اون روزها مردن

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍