2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۲سال با عشق و علاقه و آبرو زندگی کردم یهو شوهرم از فرشته تبدیل به شیطان شد روزای سیاه و وحشتناکی داشتم آبروم جلوی همسایه و فامیل رفت خیلی برام سخت و دردناکه،ولی خداروشکر بازم الان برگشتم به روزهای قبل و شوهرم درست شد ولی این آبروی از دست رفته و این خاطرات گاهی جوری هجوم میارن ک قلبم ب درد میاد

۱۲سال با عشق و علاقه و آبرو زندگی کردم یهو شوهرم از فرشته تبدیل به شیطان شد روزای سیاه و وحشتناکی دا ...

اگه خوب زندگی رو ادامه بدی بدون دنیا کن حافظه هست و فقط این روزها رو یادشون میمونه

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍
2731

از سال ۹۳ تا ۹۸ کاش پاک میشد از همش متنفرم کاش به ده سال قبل برگردم بعد ۶ سال میخام کنکور بدم از صفر ولی هیچی حالیم نیست همش گریه میکنم خیلی خستم

توکی هستی +من همون اتفاق خوبم که برات نمیافته
از سال ۹۳ تا ۹۸ کاش پاک میشد از همش متنفرم کاش به ده سال قبل برگردم بعد ۶ سال میخام کنکور بدم از صفر ...

سلام اخه چرا ...کنکور خوب نشدی یا مشکل دیگه داشتی

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍
سلام اخه چرا ...کنکور خوب نشدی یا مشکل دیگه داشتی  

کنکور خراب شد آیندم بهم ریخت عاشق ی ادم اشتباه شدم ابروم رفت  مجبور شدم زورکی تن ب رابطه وحشتناک یه طرفه بدم بخاطر ابروم و خیلی خاطرات تلخ دیگه حتی خانوادم تو خونه زندانیم کردن همه اینا بخاطر اینکه زن پسرعموم نشده بودم 

کنکور خراب شد آیندم بهم ریخت عاشق ی ادم اشتباه شدم ابروم رفت  مجبور شدم زورکی تن ب رابطه وحشتنا ...

واقعا تلخه کاش حافظه دکمه پاک کردن داشت 

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍
واقعا تلخه کاش حافظه دکمه پاک کردن داشت 

خیلی ارزوم اینه یک روزی حافظم پاک بشه از همه ظلمایی ک دیدم ۷ ماهه بودم پدرم تو دعوای طایفه ای رفته بود میانجی کشته شد ده سالم بود مادرم ازدواج کرد و خانواده پدربزرگم منو بزور ازش گرفتن ۱۵ سالم شد عاشق کسی شدم خانوادم نزاشتن بعد هم نزاشتن درست حسابی بخونم برای کنکور مجبور شدم برم دانشگاه شهرمون اونجا برای حفظ ابروم مجبور ب تن دادن ب ی رابطه اجباری شدم وحشتناک بود کلا زندگیم کاش پاک بشه همش