2737
2734
اره عزیزم 35 رو رد کردم
بعد رو 36 که میزنم میگه یا باید بخری یا تو فیس بوک از دوستات تاییدیه یا بلیط بیگری بعد رو فیس بوک که میزنم میره واسه لود شدن و بعد یهو از بازی میاد بیرون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم باید روی اون عکس هواپیما که بعد از 35 هست کلیک کنی یه پنجره باز میشه با عنوان unlock more levels
سومین گزینش play quests رو بزن سه تا آزمون میگیره هر کدومش 24 ساعت بعد از حل کردن اولی باز میشه. اون سه مرحله رو که رد کنی باز میشه مرحله 36
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
2738
من مرحله 95 رو تموم کردم منتظرم قفل بعدی باز شه دو روز دیگه مریم 96
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
ببنید رو هواپیما که میزنم یه صفحه باز میشه سه ایکونه که عکس سه نفر مخاطب به صورت محو هست نوشته شما برای گرفتن بلیط نیاز به کمک دوستاتون دارین یا اینکه میتوننین بلیط رو بخرین
بعد پایینش دو تا گزینه واسه انتخاب داره یکی نوشته کانکت فیس بوک یکی دیگه هم نوشته buy
من مرحله 136 هستم .. متاسفانه نمی دونم چرا درست نمیشه .. گیر کردم توش ..یه چیزی می خواد که نمی یاد
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
2706