2737
2739
عنوان

دخترم دوست نداره بره مهد ☹️☹️

1439 بازدید | 85 پست

سلام دوستان .دخترم  ۴ ساله و‌نیمه است تقریبا یک ساله مهد می ره اما نامرتب یک‌ماه می رفت یک ماه نه به خاطر. شرایط کرونا

امسال پیش ۱ هست قول داده بود بره کی پول و‌لباس هزینه 

دو روز اول با‌گریه و زور فرستادمش 

امروز کلا دیگه نرفت می گه دوست ندارم برم 

کسی پیشنهادی داره☹️☹️

می گه می خوام بی سواد بمونم بدم می یاد از مهد 

خدا همیشه با منه 🤲

دلیلشو پیدا کن حتما اونجا اذیت میشه

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

باهاش برو مهد و رفتار خالشو زیر نظر بگیر

براش وسیله بازی ببر و بگو وقتی رفتی اتاق بازی با دوستت بازی کن 

ب نظرم مهد کودک باید از لحاظ رنگ آمیزی و نقاشی خیلی زیبا باشه تا بچه جذب بشه و دوما رفتار مربی های مهد خیلی مهم تره در جذب کودک

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

بچه رو جدی نگیر پسفردا بزرگ بشه میخای چیکار کنی 

اون چی می‌فهمه که بگه میخام بیسواد بمونم 

من خودم مربی مهد بودم بچه هارو با گریه میاوردن بعدش زود بامن دوست میشدن 

اوایل هرروز یک ساعت ببرش و به معلمش خوراکی بده که به عنوان جایزه وقتی رفتی دنبالش بهش بده ما اینکارو میکردیم

اگر شاغل هستین خب براتون پس سخته چون خانواده دار باشین با مهد نرفتن مشکل ایجاد نمیشه و ربطی به سواد نداره  چون سن مدرسه نیست 

ای پرچمت ما را کفن ⚘ایران من ⚘هرکس در گِل آلود کردن امنیت این کشور نقش داشته در ریختن خون های مردم بی دفاع و بی گناهی که در شاهچراغ به شهادت رسیدن هم نقش داردو سهیم هست 
ای جان میخوام بی سواد بمونم؟ مربی های مهد چطورند باید اونجا رو دوست داشته باشه 

مربی هاش خوبن مهد خوبیه 

ولی دخترم‌در کل زیاد حرف نمی زنه اگه‌مشکلی داشته باشه

خدا همیشه با منه 🤲
2706