2737
2739

حالا مامان من کسی به بدبختی مارو بزرگ کرده خلاصه دعوایی راه انداختن روز 15 زایمانم تمام تنم میلرزید از ترس 

دل مادرم بد این همه زحمت شکست حالا خیلی این جریان پهلو داره واقعن نمیتونم همه رو بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا مامان من کسی به بدبختی مارو بزرگ کرده خلاصه دعوایی راه انداختن روز 15 زایمانم تمام تنم میلرزید ...

اهان اره ی چیزایی دستم اومد اولا مادر شوهرت رو میگفتی عزیزم مامانم هست شما ب خودت زحمت نده استراحت میخوای کنی. 

بعدشم الان ک این جریانا گذشته

2728
ببین تو نمیدونی چیا برمن گذشته فقط بدون چون بی زبونیم ببخشید ریدن به منو خانوادم

اشکال نداره عزیزم تو تا الان حرمت نگه داشتی ولی بعضی اوقات باید جواب بدی فکر نکنن ساده ای نمیدونی

بنده خدا از زایشگاه اومدم دیدم ساک بسته بود اومده بود خونمون حالا خونه من 45 متره شبا جا نبود باید با زخم سزارین از کله آدما رد میشدم شوهرش هر چی زنگ میزد مریضم فلانم میگفت خب من چیکار کنم ببین تو این ده روز 30 ثانیه مارو ول نکرد

پشت مامانتو بگیر هر وقت چیزی میگن زیاد رفت و شد نکن خونشون الان یجورایی دیگ کار از کار گذشته تو اون لحظه نیستی ک بگم چی کن  ولی ازین ب بعد باز دخالتی حرفی اگ زدن محترمانه برین بهشون بگوشون من صلاح زندگیمو خودم میدونم عزیزم مرسی از نظرت اینجور باید بسوزونیشون

اشکال نداره عزیزم تو تا الان حرمت نگه داشتی ولی بعضی اوقات باید جواب بدی فکر نکنن ساده ای نمیدونی

ببین این لامصب الان نمیاد به من بگه اونشب فلان شد که من جوابشو بدم بد اونشب لال شده هر دفعه میبینمش فقط خون خونمو میخوره

2738
ببین این لامصب الان نمیاد به من بگه اونشب فلان شد که من جوابشو بدم بد اونشب لال شده هر دفعه میبینمش ...

بهش بگو  دستت درد نکنه اومدیا ولی وقتی مامانم کنارم بود نیازی نبود ب خودت زحمت بدی چون مامانم ک باشه دیگ من خیالم از همچی راحته 

بابا طرف اومده استراحت مراقبت ازت بهونه بوده

نه ازاین است بهش رو بدی بچتو میبره برا خودش جوگیره میخاد بگه من بچتو از تو بیشتر دوست دارم اومده بود چون مامانم اومده اینم باشه حتمن 

نه ازاین است بهش رو بدی بچتو میبره برا خودش جوگیره میخاد بگه من بچتو از تو بیشتر دوست دارم اومده بود ...

اره میخواسته خودشو خیلی خوب نشون بده ک من اومدم فداکاری کردم در صورتی ک اگه یکم شعور و عقل داشت حرمت مامانتو نگه میداشت بچتو  زیاد نبر پیششون 

2706