2733
2734
عنوان

کنکوری های خوشکلم بیاین😄

92 بازدید | 9 پست

یه سوال داشتم ازتون.. روزی چند تا کتاب بخونم؟؟ ۷ تا کتاب دارم به نظرتون روزی ۲ ساعت برا هرکدوم  وقت بزارم اوکیه؟؟

برای کنکور منحصرا زبان میخونم 🙂

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓

2 ساعت با تست و تحیلش وقت میزاری؟ 

میشه واسه ظهور امام زمانم دعا کنی آخه دوست داره بیاد نجاتم ن بده لطفا واسه این که یه گل داداش بده به هدیه امام رضا دعا کن یه صلوات بفرست الهی خیرشو ببینی خدایا امید اول آخرم خودتی
2 ساعت با تست و تحیلش وقت میزاری؟ 

اوم.. چطوره؟ بیشتر باشه ینی؟ تجربه کنکوری خوندن ندارم اومدم مشاوره بگیرم 

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من راحب زبان اطلاع ندارم اما بستگی ب درسش داره باید ببینی تست زدن و تحلیل هر تست چقد زمان میبره کلا نمیشه تایم مشخص کرد 

با چراغى همه جا گشتم و گشتم در شهر هيچ كس،هيچ كس اينجا ب تو مانند نشد 
2728
اوم.. چطوره؟ بیشتر باشه ینی؟ تجربه کنکوری خوندن ندارم اومدم مشاوره بگیرم 

فقط یکساعت میخونم یک ساعت خلاصه تست و تحیلش هم یک ساعت میشه منم تجربه ندارم درست همش میترسم یاد نگیریم 

7 تا کتاب داخل یک روز خوندی منم نمیتونم

میشه واسه ظهور امام زمانم دعا کنی آخه دوست داره بیاد نجاتم ن بده لطفا واسه این که یه گل داداش بده به هدیه امام رضا دعا کن یه صلوات بفرست الهی خیرشو ببینی خدایا امید اول آخرم خودتی
فقط یکساعت میخونم یک ساعت خلاصه تست و تحیلش هم یک ساعت میشه منم تجربه ندارم درست همش میترسم یاد نگیر ...

کلا روزی یک ساعت؟😐

من زبان رو نمیدونم کتاباش چجورن که بشه ۷ تا تو یک روز خوند ولی میگن که بیشتر از ۴تا کتاب تو برنامه ...

تعداد صفحات کتابم زیاد نیست.. همه درسا نهایت دو صفحس روزی میشه ۲۰ تا صفحه 

2740
خب تا الان تونستی همینجور پیش بری و روزی ۷ تا کتاب بخونی؟ تست هم میتونی بزنی؟

نه نه.. کتابام و سفارش دادم  چهارشنبه میرسه به دستم.. ولی ۲ تا کتابی که دارم براشون روزی ۵ ساعت میخونم دو ساعتم تست