2733
2734
عنوان

خارش سر پسر 3سالم

2821 بازدید | 18 پست
سلام دوستان. پسر من چند روز بود یکم سرشو میخاروند فکر کردم عرق کرده واسه همین میخاره حموم بردم بازم دیروز اومد گفت مامان سرم میخاره خوبش کن با دقت نگا کردم چند تا چیز سفید مثل شوره بود ولی سفت بود و به موهاش چسبیده بود بردم دکتر نگا کرد گفت احتمالا شپش باشه.شامپوی لیندان داد ولی تو نت خوندم که این شامپو واسه بچه های زیر 6 سال خطرناکه. کسی تجربه ای داره؟ میشه راهنماییم کنین.
یه سوال دیگه هم دارم. تو بروشور شامپو نوشته شامپو را مستقیما و بدون اضافه کردن آب روی موها بریزید. یعنی نباید موهاشو خیس کنم؟ همینجوذی که خشکه باید بریزم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم اون چیزای سفید رشک هست. دختر سه ساله منم همین طور شد با این تفاوت که من خود شپش رو دیدم و سریع کشتمش رشک نداشت حالا یا من ندیده یه بار امشب یه بار فردا شب شامپو لیندان رو روی موهای خشک اما تمیزش بزن چهار دقیقه صبر کن بعد یه کم آب بزن خوب کف کنه سریع هم بشور مواظب باش توی چشم و دهنش نره چون سمیه. یه هفته بعد هم این کار رو تکرار کن از حموم هم که میای بیرون موهاش رو خشک کن و با شونه مخصوصی که تو جعبه هست سرش رو شونه کن و رشکها رو در بیار کلا سرشو باهاش زیاد شونه کن تا رشکا کنده شن ملحفه اش رو هم با آب جوش بشور و همه جا حتی روی مبل ها رو هم جارو برقی بکش خودتون هم چک کن نداشته باشین چون خیلی سریع منتقل میشه.
آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
رشک از کجا میاد آخه دختر فامیلمون هم اینطوری شده و هم بازی بچه هام هست میترسم دخترای منم بگیرن چه باید کنیم ؟؟؟؟؟؟؟
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
متاسفانه زیاد شده و دکتر به من گفت ربطی به بهداشت نداره و با حمام معمولی از بین نمیره من دخترم رو بردم یه مکان زیارتی اونم خوابید رو فرشای کف زمین فکر کنم همون موقع رفته بود توی سرش.
آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
برم موهای دخترام رو چک کنم نگران شدم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2740
پسر منم درگیرش شد اول موهاشو کوتاه کردم بعد رفتم سراغ روغن آویشن . کامل موهاشو آغشته کردم بعد کلاه رنگ یا نایلون پوشوندم تا 8ساعت باید باشه . دوشب پشت هم انجام دادم بعد اینکه کل رو بالشتی رو تختی لباسای چند روز که استفاده کرد ضد عفونی کردم کل تشکا و پتو گذاشتم از صبح تا شب تو آفتاب
روغن آویشن رو از کجا باید تهیه کرد به این فامیلمون بگم چون بیجاره واقعا دیگه کلافه شده
2706