2737
2734

سلام مامانای عزیز من بچه دومم رو باردار شدم باز خواستم از راهنمایی های مفید شما استفاده کنم که بتونم بچه خوبی رو بدنیا بیارم. چه کارایی کنم ؟ از لحاظ خوردن و امور معنوی و....

۱۴۰۳/۱/۳۱ استفاده از کرم دست ساز روشن کننده پوست رو شروع کردم🥰 خدا کنه نتیجه بده تایپیک بزنم بهتون بگم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مبارک باشه عزیزم

کتاب ریحانه بهشتی رو تهیه کن عالیه نکاتش

بیمار خنده های توام بیشتر بخند😊😍    خورشید آرزوی منی گرم تر بتاب🌱🌸🌈                              لطفا برای سلامتی امام زمان(عج) صلوات بفرستید🌺🙏🏻
2740

کتاب ریحانه بهشتی ، سلامت مادران مطالعه کنید 

خدایا،شکرت منو لایق مادر شدن دونستی ....خدای مهربونم هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن😍.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن🙏🏻.اگه منتظره دامنشو سبز کن🙏🏻.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن🙏🏻.اگه مستاجره صاحب خونش کن🙏🏻.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن🙏🏻.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تو رو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن🙏🏻.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🥰🌷🥰🌷

سوره والعصر زیاد بخون بچه صبور میشه 

دستتو بذار رو شکمت و بخون🌺🌺🌺

بیمار خنده های توام بیشتر بخند😊😍    خورشید آرزوی منی گرم تر بتاب🌱🌸🌈                              لطفا برای سلامتی امام زمان(عج) صلوات بفرستید🌺🙏🏻
مبارک،تمام بدنت شبا چرب کن،با هر روغنی که دوست داری،تا بعد پوست بدنت خراب نشه،ترک برنداره وشل نشه،اگ ...

ترک برنداشت سری اول...‌ممنونم که گفتید ❤️

۱۴۰۳/۱/۳۱ استفاده از کرم دست ساز روشن کننده پوست رو شروع کردم🥰 خدا کنه نتیجه بده تایپیک بزنم بهتون بگم🙃
سوره ولعصر زیاد بخون بچه ات صبور و عاقل میشه،من خوندم سر پسرم صبور و عاقله

منم سر پسرم میخوندم معجزه هست واقعا

2706