2733
2739

گوگل خیلی کم فقط بعضی وقتا کار میکنه

واتساپ و اینستا که کلا هیچ ساعتی برام نمیاد(میگن برای بعضیا چند ساعت در روز هس که برا من اصلا نیس)

حتی هیچ برنامه ای نمیتونم دانلود کنم! و فیل شکن برام دانلود نمیشه

جالب تر از همه نمیفهمم چرا شیریت اینجوری شده! خواهرم فیل شکن برام فرستاد و نصب نمیشد!

کسی میدونه شیریت چرا اینطوری میشه؟

اهل انرژی منفی نیستما فقط خدا میدونه امروز چقد گریه کردم بخاطر شرایط جامعه... چشمام سوز میده دارم کور میشم

هزار تا کار داشتم هزار تا برنامه داشتم و هیچکدوم پیش نمیره

افسوس برای جوونامون که هر کی یه هدفی داشت و چقد کسب درامد نابود شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

گوگل وصل نیست 

فیل شکنم وصل نمیشه

وات و اینستا هم وصل نمیشه

برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) دعاکنید🤍خدایا کمکم کن زخمایی که تو قلبمن التیام بیابین جزتو پناهی ندارم🤍شاید منم خوب شدم یه روزی..باوجود زخمام به خودم افتخار میکنم

منم عملا گوشیم بی استفاده شده! فقط روبیکامیرم اونم ازسرناچاری و الان دیدم اینجام میتونم بیام دیگه همجا قطه برام

بهترین وبدترین ادمها رادربین دیندارن دیدم.بهترین آنهاکسانی بودن که میخواستن خودشان به بهشت بروندوچقدربی آلایش وپاک بودندوسرشان به کارخودشان بودوبی آزاربودندوبدترین آنها کسانی بودندکه میخواستن غیرخودشان بقیه راهم به بهشت ببرندوچقدروحشتناک بودبرخوردباآنها،تظاهرو ریاوخشونت و توحش دربین آنهاموج میزدونقطه ی مشترکشان بود.!!!مهاتماگاندی
خیلی بد شده خودایااااا خودت فقط کمک کن حال هیچ کس خوب نیس 

کاش خدا ببینه

دیگه تحمل نداریم اینهمه انرژی منفی و اتفاقای بد پشت سر هم مگه ما حق جوونی کردن نداریم حق هیچیو نداریم😭

2706